Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #lozasamcow #p0lak #afera #seks #dziewczynybeztabu #chlopakibeztabu #zwiazki #niebieskiepaski #hipokryzja #dom #lokum #wynajem #hotel

Gdzie ten pierwszy raz (jej) skoro oboje w rodzinnych domach mieszkamy?

Witam


Dawno się tu nie udzielałem.

Ale do rzeczy - od prawie 3 mies. jestem z dziewczyną. Jest dziewicą i na początku miała trochę opory ale już mi zakomunikowała w zeszły weekend że powoli oswaja się z tym że by chciała i oczywiście powiedziała że nie wyobraża sobie żeby to było tak, że po tym wszystkim zawijam się i jadę do domu tylko że musi spędzić całą noc po tym ze mną i obudzić się przy mnie i do tego cała romantyczna otoczka. Czyli pewnie kolacja, winko, świece, muzyka nastrojowa - wiadoma sprawa, każda dziewczyna pragnie zapamiętać ten pierwszy raz jak najlepiej. Ok, wszystko by było fajnie, ale ma trochę zaborczych rodziców- robią już problemy jak widzimy się w tygodniu, mamy spotykać się tylko w weekendy (a i czasem jak jestem u niej 5 godzin to już problem że za długo..).

No i w tym problem że ona jest w klasie maturalnej i generalnie rodzice cały czas a zwłaszcza ojciec nawijają że ma się uczyć że ja ją powinienem mobilizować do tego , nawet mi to gadał (taki typ kolesia, władczy, tyranistyczny ma żonę podporządkowaną i myśli że rządzi światem.. nie ważne że córka nie ma problemów w nauce - liczy się sam fakt.. żelazne zasady i nie pogadasz )

więc raczej nie możliwym jest żeby pozwolili jej spędzić jedną noc np z soboty na niedzielę u mnie. W ogóle to chyba by awantura na pól osiedla była jakby tylko śmiała o coś takiergo zapytać.

Więc w grę wchodził by jakiś podstęp - typu że nakłamie że jedzie do koleżanki i tam jakieś babskie oglądanie filmów całonocne albo coś - whatever.

I teraz kwestia gdzie?

Ja też z rodzicami mieszka, z matką głównie a na parterze siostra z mężem i dzieckiem (ojciec mój w delegacjach więc prawie go nie ma w ogóle - raz na miesiąc wpadnie) . No ale mimo wszystko też tak trochę krępująco w pokoju, gdzie za ścianą kręci się matka. Zwłaszcza dla niej - po za tym no sam fakt że chce tą noc spędzić no to też może nie przejść.


Czy ktoś z Was miał taką sytuację? Skoro tak to jak sobie poradził? Wynajem jakiegoś pokoju, hostel, hotel?

Trochę to może kosztować ale z drugiej strony póki co jedyna opcja jaka mi się wydaje.. hm


ciężka sprawa muszę przyznać Laughing out loud wcześniej nie było takich problemów ze starszymi i doświadczonymi kobietami Smile

No ale ja to rozumiem doskonale, ten pierwszy raz dobrze żeby był wyhjątkowy.

Jeżeli macie jakies pomysły to będę wdzięczny Smile


http://www.podrywaj.org/forum/gdzie_ten_pierwszy_raz_jej_skoro_oboje
  • Odpowiedz