Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #lozasamcow #p0lak #afera #seks #dziewczynybeztabu #chlopakibeztabu #zwiazki #niebieskiepaski #hipokryzja #bdsm

Odgrywanie roli pan - niewolnica ,brudna gadka

sądze że po zamieszczeniu takiego tytułu dużo osób tutaj zajrzy Tongue.

ale to nie jest żart,temat całkiem serio.

Moja wróciła z miesięcznych praktyk nad morzem i w związku z długą 27 dniową abstynencją seksualną postanowiłem zaproponować małe urozmaicenie.Dominacja Tongue.Ale nie żadne BDSM Sado maso zesram ci się na klatę.Chodzi o samą dominację.kobieta robi co pan karze plus troszkę "bicia" i brudnej gadki:P.

Wiem że moja lubi takie zabawy jednak paradoksalnie bywa nieco nieśmiała(boi się przed wygłupieniem czy coś,nie wiem Tongue).Ma ktoś jakieś doświadczenia w tym zakresie?jak sprawić żeby się przestała bać i pokazała na co ją stać ? Tongue

Jesli chodzi o samą fizycznośc z mojej strony nie ma problemu w kwestii dominacji jednak szczerze mówiąc nie jestem zbyt "wygadany" w łóżku a chcće to zrobić bo wiem że moją to kręci.Tylko jak tu brzydko gadać żeby nie przesadzić bo wiadomo że to może popsuć całą zabawę i nastrój zrboi się raczej zabawny a nie o to chodzi.

strona jest pełna seksualnych terrorystów dlatego prosżę o rady Tongue


http://www.podrywaj.org/odgrywanie_roli_pan_niewolnica_brudna_gadka