Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #lozasamcow #p0lak #afera #seks #dziewczynybeztabu #chlopakibeztabu #zwiazki #niebieskiepaski #hipokryzja

Podteksty

Hej, jestem ciekaw jak często mówicie do lasek coś z podtekstem seksualnym i jak one na to reagują. W formie żartu, flirtu.

Podam przykład jak to u mnie wygląda. Dzwoni do mnie dziewczyna, gadamy, nagle jej mówię, że jestem nago bo dopiero wróciłem z treningu i brałem prysznic. Jarają mnie takie rozmowy zwłaszcza, że ona jest w tłumie ludzi i ktoś mógłby usłyszeć, ona jest skrępowana. Często daję podteksty w smsach i parokrotnie spotkałem się z tekstem od niej: myślisz tylko o seksie, jesteś ze mną tylko dla seksu...

Rozpalacie laski w ten sposób? Czy one się #!$%@?ą, że za dużo w tym seksu? Spoko, nie każdy musi lubić takie podteksty, ale może macie jakieś dobre teksty sytuacyjne i wnioski czy warto walnąć lasce smsa np. myślę o twojej cipce czy to wg was za ostro i one mają prawo się burzyć? Jestem też ciekaw czy spotkaliście takie dziewczyny, które to uwielbiają i robi im się gorąco w takich sytuacjach?


http://www.podrywaj.org/forum/podteksty
  • Odpowiedz