Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #lozasamcow #p0lak #afera #seks #dziewczynybeztabu #chlopakibeztabu #zwiazki #niebieskiepaski #hipokryzja

Dominacja

Witajcie!

Ostatnio przytafiła mi się sytuacja: Siedzę sobie z panną gadka szmatka(pod kątem seksualnym). Podłapała haczyk zaczęła się do mnie przystawiać i dała mi do zrozumienia, że chce zobaczyć jak długo się powstrzymam przed pocałunkiem , dotykaniem jej i takie tam. W tamtym momencie się zastanawiałem czy jest jakieś rozwiązanie, w której de facto JA jako osoba testowana(jak długo potrafię się jej oprzeć) mogła wyjść jeszcze inaczej z tej sytuacji niż stawiać się jej kuszeniu albo odrazu odpuścić i porwać się namiętnościom. W tamtym momencie mnie zdominowała, było to jasne. Zastanawiam się jak to jest w tej kwesii, bo nie raz nie dwa było twierdzone, że testy trzeba omijać(czy może to w ogóle nie tego typu test?). Z jednej strony nadal jest to fakt, ale z drugiej jak się chce pokazać swoje opanowanie to może to skutkować tym, że potem tych namiętności w ogóle nie będzie Laughing out loud. To jest wybór między rybką a akwarium?


http://www.podrywaj.org/forum/dominacja
  • Odpowiedz