Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #lozasamcow #p0lak #afera #seks #dziewczynybeztabu #chlopakibeztabu #ciaza

brak okresu + mdłości

Witam,


Od dłuższego czasu strasznie męczy mnie pewna sprawa. W tym miesiącu współżyłem z moją kobietą nie patrząc na dni płodne oraz niepłodne ,ale zawsze używając prezerwatywy.Po każdym stosunku patrzyłem czy prezerwatywa jest cała i nigdy nie zauważyłem nic niepokojącego. Teraz spóźnia się jej okres około 1,5 tyg + ma poranne mdłości mniej więcej od połowy miesiąca co mnie strasznie dręczy i nie daje mi spokojnie spać. Dodam tylko że od jakiś 3 lat moja kobieta ma problemy z niedoczynnością tarczycy i bierze hormony, których dawka została zwiększona przez panią doktor jakies 1,5 miesiąca temu. Zdaje sobie sprawę z odpowiedzialnością jaką za sobą niesie uprawianie seksu i jestem gotowy wziąć to na barki lecz

jeszcze teraz nie chciałbym zostać ojcem, przerywać studiów. Zapomniałem dodać najważniejszego, robiliśmy test po tygodniu od dnia spodziewanej miesiączki i test wyszedł negatywnie, trochę mnie to uspokoiło lecz słyszałem że takie testy zawodzą. Czy mam powody do zdenerwowania ?

Pozdrawiam


http://www.podrywaj.org/forum/brak_okresu_mdlosci