Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #lozasamcow #p0lak #afera #seks #dziewczynybeztabu #chlopakibeztabu

Zagadnienia związane z relacją Fuck Friends

Yo

Dziś chciałbym abyście opisali swoje historie dotyczące Fuck Friends lub jak kto woli Friends with benefits, tzn.

- Jak i gdzie poznaliście takie dziewczyny?

- Po jakim czasie znajomości poszliście do łóżka?

- Jak to się stało że relacja przybrała tor seksu bez zobowiązań? Czy to się stało samo z siebie czy może któraś ze stron to zaproponowała?

- Ile trwały takie układy? Kto kończył taki romans i jak się z tym czuliście?

- Czy mieliście tak, że pomimo ustalonych reguł któraś strona się zaangażowała?

Dlaczego o to pytam? Ponieważ wielokrotnie czytałem na portalu że ktoś ma tego typu relacje, jednak ja nigdy nie tkwiłem w takim układzie. Nie dlatego że miałbym z tym problem, tylko dlatego że dziewczyny z którymi miałem okazję iść do łóżka po fakcie się bardzo angażowały i interesował je jedynie związek monogamiczny. O wszelkich układach typu FF nie chciały nawet słyszeć, stąd moje zdziwienie jak ktoś ogarnia sobie pannę tylko w jednym celu (no i oczywiście panna o tym wie i to akceptuje). No po prostu jestem troszkę w szoku, chociaż może szok to za duże słowo. Jestem zdziwiony, że takie zjawisko istnieje i chciałbym to wszystko poznać od kuchni. Kurde, jakoś nie potrafię sobie wyobrazić że panna proponuje mi relację bez zobowiązań, a może poznaję same takie wrażliwe dziewczyny? Kilka razy widziałem też tematy w których dany User żalił się że sypia z panną, a ona nie chce związku i traktuje go tylko jako kolesia na pukanko. Dla mnie to jest dziwne...

Pozdrawiam i gorąco zachęcam Panie, aby pisały co o tym sądzą (jedziesz Elba) Wink


http://www.podrywaj.org/forum/zagadnienia_zwiazane_z_relacja_fuck_fri