Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #lozasamcow #p0lak #afera #seks #dziewczynybeztabu #chlopakibeztabu

przypadkowy seks

Hej

Wczoraj miałem ( patrząc z perspektywy czasu )niemiłą przygodę- seks niby wszystko w prezerwatywie +pocałunki nie chce wchodzić w szczegóły jak do wszystkiego doszło ale swędzi mnie cewka przy ujściu, skłamałbym że nie panikuję. Po wszystkim jak się ogarnąłem, szybko chciałem jakoś zminimalizować ewentualne ryzyko oddałem mocz jakoś na siłę udało mi się wylać, jeszcze przepłukałem usta płynem do płukania jamy a jak wróciłem do domu (minęło około godziny )wziąłem prysznic. Do tego bez gumy ładowałem jej między cycki ( liczę że to poprostu otarcie)o pannie nie wiele wiem jedynie że łatwo ją wyruchać co się sam przekonałem ale nie wiem jak daleko się posuwa, chciała żebym jej zrobił minetkę ale mnie odrzuciło (zaczęło do mnie docierać ryzyko) chciałem się tylko spuścić i #!$%@?ć jak najszybciej. Trudno, było minęło, czasu nie wrócę ale co mógłbym jeszcze zrobić( minęła doba) czy pozostaje tylko czekać aż minie okienko serologiczne? Na punkcie zakażeń mam wręcz fobie a mimo to nie odpuściłem ,zjeby możecie sobie darować bo sam się dostatecznie #!$%@?łem i chodzę obsrany jak to mówią mądry po szkodzie.

pozdro


http://www.podrywaj.org/forum/przypadkowy_seks
  • 1