Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #lozasamcow #p0lak #afera #seks #dziewczynybeztabu #chlopakibeztabu

Ukochane prostytutki

https://braciasamcy.pl/index.php?/topic/20705-ukochane-prostytutki/

Chadzam dość często po divach, bo lubię seks z wieloma kobietami.




Niedawno byłem w jednej agenturze - 120 zł za numerek, niestety z pozycjami ciężko, dają do wyboru tylko jedną, masz włożyć i spadać, choć jak dopłacisz 5 dych, to masz wybór pozycji. Czasem za 2 stówki można dostać spotkanie godzinne na GFE. Tak czy siak, 120 zł to całkiem niezła cena jak ma się ciśnienie, a czasem wybór jest ciekawy, raz trafiłem na śliczną blond wysoką Ukrainkę.

Anyway, ostatnio byłem w takim przybytku - jak zwykle kolejka szwagrów, ruch jak w ulu.

Jeden wychodzi i następny hehe.

Panowie, założyłem ten temat aby przestrzec tych którzy chcą korzystać z płatnych Pań, a myślą o portalach typu erodate, datezone, itd. To są tak naprawdę portale nieróżniące się za wiele od portali randkowych. Atencja lasek kosmiczna, napiszesz coś - odczyta za parę godzin. Do tego limit wiadomości - bodajże jedynie 3 na dzień, jak chcesz więcej, musisz już płacić.

Laski mają tam spory wybór, a że z natury są leniwe, to nie chce im się nawet umawiać na spotkania - wystarczy im leżenie podniecanie się ilu mają chętnych samców i samozaspokajanie piczy.




Zdecydowanie nie polecam. Jak jesteś konkretnym gościem co chce zapłacić i ruchać a nie tracić czas, energię - tylko divy. Dzwonisz, umawiasz się, płacisz i masz. Bez #!$%@?.
  • 4
  • Odpowiedz
Z ich przekonaniami wychowają tak psychicznie schorowane jednostki z totalnie zniszczonym poczuciem własnej wartości.
Po raz kolejny rzeczywistość udowadnia, że prawo do posiadania dzieco nie powinno być prawem podstawowym, a prawem nadanym - po skrupulatnych testach psychicznych, psychiatrycznych i charakterologicznych. Wiem, że to brzmi totalitarnie, ale pomyślcie jak rozkwitłby kraj w którym nie ma problemu z plebsem czy patologią rozmnażającą się jak króliki i ciągnącą wszystkie możliwe socjale. Ehhh, rozmarzyłem się, ale
  • Odpowiedz