Wpis z mikrobloga

  • 255
4 sezony twórz historie o Nocnym Królu. Zabij go w taki sposob. (°°
Jesli już naprawde chcieli go zabić w glupi sposob to już śmieszniej by bylo jakby się nie wiem potknął o coś i sobie głupi ryj rozwalił. Wyobrazcie sobie jakby sie #!$%@?ł na skórce od banana i upadl na szkło xD To by bylo 1000 razy lepsze. Przekot w historii kina xD Tyle ludzi oglada, takie napięcie a ten sie #!$%@? na skórce od banana xD

#got #graotron #gameofthrones
  • 11
4 sezony twórz historie o Nocnym Królu


@Mjau: w sumie można by powiedzieć, że 8. Pierwszy odcinek got, co prawda nie NK ale scena z umarlakami.
A najlepsze jest to jak się zda sprawę, że jego historia sięga samych początku uniwersum got (i widać to też w serialu), takie tam życie i tworzenie armii przez 10k lat aby tak skończyć. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Mjau: ale on musiał tak skończyć. Co byłoby satysfakcjonujące dla ciebie tutaj? Pojedynek na miecze z Jonem w środku bitwy?
Dla mnie jest coś sprawiedliwego w takiej "błahej" śmierci mega pompowanej postaci

Ta scena to najmniejszy grzech twórców tego serialu, osobiście mógłbym się doczepić kilku innych, gorszych:

- Brienne, Jaime, Podrick, Gendry, Ogar - za mało losowych przypadków śmierci istotnych bohaterów, w takiej bitwie można było umrzeć na 1000 sposobów, a
@Mjau: mnie chyba najbardziej w obecnym stanie serialu, zadowoliłoby gdyby to Jaimie zabił NK. Ot umocniłby ksywkę i miałaby teraz pozytywny wydźwięk.