Wpis z mikrobloga

Jest tu ktoś na diecie tłuszczowej/full keto/ low carb<100g węgli i robi MASE?

chciałbym sobie spróbować tą dietę, wiem że na redukcję jest super ale moim celem jest masa i troche nie wiem jak zrobić +3.5k kcal posiłkami w formie tłuszczu z zachowanym ratio Białko:tłuszcz 1:3 (jak wrzuce pełno miesą to białko wystrzela w kosmos i to ratio bierze w łeb) - nawet rozbitymi na 3/4 w ciągu dnia. apetyt jest ale #!$%@? picie czystego oleju kokosowego z masłem to trochę hardcore ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#silownia #mirkokoksy #dieta
  • 36
razie


@NooB1980: no to masz jakis tip jak wrzucic w siebie 2700kcal z tłuszczu co ~=300g tłuszczu czyli z 400g produktu tłuszczowego xD? zeżresz 2 kostki masła na dzień ?( ͡° ͜ʖ ͡°)
@urak666: poczytałem dużo o kwasie fitynowym itd, chciałbym sprobować go wyeliminować na jakiś czas i zobaczyć jak full keto działa na zdolnosci kognitywne
@xmajami: Na tagu dodzo jest moja szamka, nie licze kcal i makroskladnikow, jem. Jestem wolnym czlowiekiem, nie biore udzialu w tagu #mikrokoksy #sterydy #defizyt ;)


@NooB1980: taa każdy tak mówi że na sucho leci, a później tak dupa twarda od strzałów że pielęgniarkom się igły łamią ( ͡° ͜ʖ ͡°) dzieki to pozniej cos poszukam
@NooB1980: @Estetykatopodstawa: pomińmy na chwilę dyskusję czy jest na bombie czy nie - sam się wprost nigdy na ten temat nie wypowiedział.

Trzeba uczciwie zauważyć, że podstawę swojej formy zrobił na węglach. Tutaj film na którym z jednej strony tłumaczy dlaczego robienie masy na keto ma sens, z drugiej pokazuje swoją formę sprzed tej diety (porównanie formy keto/węgle od 3:03):
https://www.youtube.com/watch?v=aRwP-IblnvY

2 kg w trzy lata to nie jest chyba