Wpis z mikrobloga

@KatanaShoguna: Co do śmierci NK nie miałem na myśli, że jest nielogiczna, no dostał ciosa to umarł, proste. Mi chodzi o to w jego przypadku, że po tylu latach mogli zrobić z nim coś więcej, a tak to zdarzyło się to, co bodajże Bran z Jonem zaplanowali. Tak jak wspomniałem, jakikolwiek pojedynek, nawet krótką rozmowę między Branem, a NK, taką zwieńczającą wszystko, a tu dostaliśmy scenę, w której Bran siedzi na
@fatbellybella: Oh kobiety. Pisałem to dosłownie minutę po zakończeniu oglądania, miałem jeszcze w sobie buzujące napięcie. Nawet tego nie czytałem jeszcze raz, tylko wrzuciłem tak o, bo i tak to drugi raz pisałem, bo wcześniej mi usunęło. Druga sprawa, że nie piszę pracy, tylko luźny komentarz na wykopie, póki nie robię potężnych baboli ortograficznych, to nie mam zamiaru jakoś szczególnie patrzeć czy postawiłem kropkę, czy przecinek.
@aardwolf: JEDEN ŻYJE, nawet jak się przypatrzeć to i dwóch, a teraz poszukaj sceny z wiadomo kim, jak stoją we trójkę. Davos oczywiście też nie wiadomo jak przetrwał po tej nawałnicy na murach.
@okradzione: Tak zgodzę się z tobą. Niektórzy jednak porównują postaci jak w tych kompilacjach mocy z dragon bolów czy kto jest najsilniejszą postacią z marvela... Dostał kosę w żebra i tyle. Generalnie mogą ten wątek bardziej spierdzielić, nie wyjaśniając co robił Bran podczas tego odcinka. Zejście miał?
@KatanaShoguna: Wiesz, są tu smoki, trupy, kapłanki i inne rzeczy rodem z bajek, ale nadal to nie upoważnia by robić sieczkę ze scenariusza. Póki coś w jakikolwiek sposób trzyma się logiki i jest ciekawe, to nie mam problemu, niestety, tutaj do końca tak nie było. Chociaż wyjście za mur to już było apogeum takich sytuacji, więc powiedzmy, że to ujdzie.
@djtartini1: Powiem tak, nie jestem typem osoby, którą przesadnie jarają jakieś nie wiadomo jakie pościgi i wybuchy. Mi wystarczy by wyglądało to w miarę OK. Co do ciemności, tak jak się na tagu o to rzucałem w kierunku do pierwszego odcinka, tak tutaj widziałem prawie wszystko, więc zgadzam się, że przesadzają czasem, ale akurat w tym odcinku nie miałem problemu z tym. Jak już to bardziej z montażem i cięciami co