Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
W sumie to ciekawe jak wielu ludzi, którzy za cel postawili sobie zatruć życie tym typiarom z tego śmiesznego peja, zdaje sobie sprawę z tego jak bardzo przyczynia się do tego żeby s--s w naszym społeczeństwie był dalej tematem tabu, a fakt że laski też lubią się b----ć był wciąż tak obrazoburczy.

Ja rozumiem, że większość tych dziewczyn jest średnio rozgarnięta. Ale powiedzmy sobie szczerze, że większość to są jakieś gówniary. Im się nie powinno dawać nauczek w stylu "p------e Cię rodzicom bo się ruchasz młoda szmato", bo to tylko potęguje efekt wstydu przed rodzicami, a to rodzice powinni w głównej mierze zadbać o to żeby rozmawiać ze swoimi dziećmi, nawet na temat seksu i seksualności. Je się powinno edukować w zakresie tego, że s--s poza przyjemnością, również może przynieść konsekwencje, a także jakie są formy ochrony przed tymi konsekwencjami.

I nie, nie pije tutaj do podpieralania tych, które zdradzały swoich mężów. Bo jeżeli w wieku 21+ lat, nie potrafisz przewidzieć tego że to co napiszesz na tak wielkim peju z niego wyjdzie. To zwyczajnie w świecie jesteś amebą.

No i na koniec, tak laski mają łatwiej w kwestii seksu, bo w większości przypadków to męska część społeczeństwa goni, ale cóż idealnego balansu się wszędzie nie da wbić bez kamieni.

#dziewczynybeztabu
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Bomfastic: święta prawda! W naszym społeczeństwie s--s jest tematem tabu. A jeszcze smiejsniejsze jest to że Ci sami ludzie co narzekają na 'kłodowotość' polek w kwestiach łóżkowych, potrafią skrytykować polki za to, że są wyzwolone seksualnie. No sorry, ale doświadczenie w łóżku też trzeba zdobyć.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@plaga: przecież napisałem, że nie mam nic do tępienia zdrad. Ale nazywanie faktu że laska lubi się b----ć k-------m to przesada
  • Odpowiedz
@Bomfastic dawanie d--y facetowi tylko dlatego że ma odpowiedni status społeczny i materialny chcąc w ten sposób zapłacić dupą i możliwością rucjania jej w zamian za wygodę którą on zapewni niczym się nie różni od chodzenia do dziwki i płacenia za s--s tylko dziwke szanuje bo jest w tym szczera a ta druga udaje miłość i zaangażowanie
  • Odpowiedz