Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 62
#dziewczynybeztabu
Eh, incele, ale wam #!$%@? XD dołączyłam do grupki parę miesięcy temu też po jakimś śmiesznym wpisie na wykopie. Myślałam że będzie codziennie beka tak jak wstawiacie na screenach. A szczerze mówiąc byłam zawiedziona. Postów jest na tyle dużo że jeden na dzień który był "bardziej kontrowersyjny" to i tak było dobrze. A często laski jednak umiały dobrze doradzić albo po prostu były śmieszne komentarze. Jakbym nie znała tej grupy to bym była pewnie podjarana że trzeba dołączyć i się pośmiać że szlaufow. Ale kurde... Ta grupa ma kilkadziesiąt tysięcy użytkowników, jestem w grupie o tematyce seksualności i tam też ludzie piszą pod własnymi nazwiskami że chodzą do klubów swingerskich albo się pytają jak namówić żonę na spełnianie marzeń o seksie analnym gdzie to żona miałaby być strona aktywna. Są ciekawsze miejsca w necie, a wykop się podnieca że laski wypisuja ile miały partnerów XD
#logikaniebieskichpaskow
  • 14
@bluberr szczerze #!$%@? - piszac o tym na fb masz swiadomosc, ze podpisujesz sie swoim nazwiskiem pod tym i takze powinnas miec swiadomosc tego, ze ktos moze przekazac to dalej. Nawet teraz nie rozwazam sluszonsci udostpeniania tych postow, ale po prostu ludzie powinni byc bardziej swiadomoi tego ze internet to nie jest cieplutki, przytulny pokoik
Eh, incele


@bluberr: widzę, że wyzywanie od inceli robi się nowym wyzywaniem od dzieci neo, w sensie nawet jak nie jesteś incelem/dzieckiem neo to od jakiegoś randoma z internetu masz plakietkę incela/dziecka neo xD
@bluberr: głos rozsądku w całym tym zalewie szamba.
Jednak różnica jest znaczna pomiędzy dwójką dorosłych, którzy chcą urozmaicić swoje życie seksualne pukając w tyłeczek, czy odwiedzając klub obopólnej wymiany (bo jeśli w łóżku następuje stagnacja ... ) a małolatami, które biorą udział w sztafecie "która więcej razy obciągnęła w ostatnim roku" ()