Wpis z mikrobloga

Usuwam konto. Na grupie, której tak nienawidzicie, niektóre dziewczyyny opisywały swoje prawdziwe tragedie. Jedną z nich byłam ja. Zmuszono mnie do seksu oralnego Jak widać, nie warto się przełamywać i otwierać.

#dziewczynybeztabu
  • 116
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ale w sumie dlaczego? Zakładając, że nikogo nie zdradza i używa prezerwatyw? Już gorsze jest dla mnie korzystanie z usług prostytutek, ale go nie o tym był post.


@KRISSVector: I znowu mnie k-----a strzela, a już miałem taki dobry humor... To teraz sobie wyobraź, że kobieta ma s--s na pstryknięcie palcem. Tinder czy imprezy są dla kobiet odpowiednikiem prostytutek dla facetów. I ty wyjeżdżasz mi z tekstem, że jednorazowy s--s
  • Odpowiedz
Kobiety płacą mężczyznom za s--s?


@KRISSVector: mam dużo większy szacunek do k---w z roksy niż do tych z tindera. Te pierwsze przynajmniej mają prznajmnije tyle honoru, żeby wziąć za to pieniądze i nie p-------ć o tym, że liczy się charakter i poczucie humoru. One są szczere, dasjesz kase i jedziesz (już odpowiadam- nie korzystam z ich usług).
  • Odpowiedz
@KRISSVector: . jest to badzo czesty blad wsrod ludzi nieoczytanych takze nie jestem jakos bardzo zly na ciebie, po prostu musisz zwracac wieksza uwage na to co czytasz. Juz wyjasniam: otoz w mojej wypowiedzi nie porównuje zjawiska jakim jest k-------e się ze zjawiskiem morderstwa. A więc o co chodzi zapytasz zdziwiona. Chodzi o to, że ty sankcjonujesz(jezeli mozemu tu uzyc tego slowa) k-------e się przyjemnoscia czerpana z tego k-------a sie,
  • Odpowiedz
sankcjonować [wym. saŋkcjonować, rzad. sankcjonować] ndk IV 1. oficj. zatwierdzać coś, nadawać czemuś sankcję, moc prawną ktoś sankcjonuje coś: Powołana komisja sankcjonowała projekty reorganizacji przedsiębiorstwa. 2. urzęd. udzielać zgody na coś, dawać czemuś przyzwolenie; aprobować ktoś, coś sankcjonuje coś: Wydane zarządzenie sankcjonuje stosowaną od dawna praktykę.
  • Odpowiedz