Wpis z mikrobloga

@ryohei: @Multigatawny: @Shatter: @YoungBabinicz: @WarmWeather: @lolkfc: @Ortofenylofenolan_sodu: @ArchDelux: @marianoitaliano: @kfiatek_na_parapecie: @Cumpelnastodwa: @DizzyEgg: @ManiacTeam: @stulejka-z-przerzutami:

Wiecie co? Skoro to i tak było na facebookuz to wam coś wyjaśnię. Jestem w trakcie usuwania konta, ale z głupoty weszłam na wykop niezalogowana, przeczytałam komentarze pod moim wpisem. Wiesz co? To obrzydliwe.
Mam 23 lata, do seksu oralnego zostałam zmuszona równe 10
Ja uwazam, ze to moze byc prawdziwa historia. Latwo sie mowi komus, kto nie byl w "jej butach". Nie zmienia to faktu, ze nalezalo to komus zglosic. Teraz ten pervert chodzi po ziemi i juz pewnie ma swoje dzesiki i brajanki.
@para456 nie wiedziałem, że było aż tak źlę. Współczuję. Co nie zmienia faktu, że czyn zabroniony tego typu ma datę ważności 15lat. Mogłoby mu całkiem namieszać w życiu, tak jak i Tobie namieszało, gdyby zaraz miał pójść do więzienia
@Shatter: myślę, że Cię zawołała, bo właśnie chodzi do specjalisty. Litości, czytaj.
@pawel_je: napisała, dlaczego nie chciała iść na policję. Eh, co za pokolenie nastolatków bez empatii.
@stulejka-z-przerzutami:

Mogłoby mu całkiem namieszać w życiu, tak jak i Tobie namieszało, gdyby zaraz miał pójść do więzienia


Mirku, ale jej oprawca nie żyje. Przeczytaj dokładnie jej posta.

Dzieci kochane, czytajcie i starajcie sję wczuć w drugą osobę. Tego brak Waszemu pokoleniu.
@Shatter: Myślę, że to nie obrona tej grupki, lecz pokazanie, że swoimi czynami (upowszechnianie postów, archiwizowanie grupki, screenowanie i zapisywanie na chmurze) krzywdzicie takie dziewczyny jak ona.

No chyba, że to ja jestem dziwny, że uważam że jednorazowe dymanie to nic chlubnego


Ale w sumie dlaczego? Zakładając, że nikogo nie zdradza i używa prezerwatyw? Już gorsze jest dla mnie korzystanie z usług prostytutek, ale go nie o tym był post.
@Multigatawny: ja przynajmniej mam jakąkolwiek empatię i nie piszę dziewczynie po gwałcie że gówno mnie to obchodzi. Obrzydliwe do granic możliwości, powinieneś się wstydzić w #!$%@? tych słów i tego myślenia ale zagaduje, że nie widzisz w tym nic złego. Patologia.
@Multigatawny: no i właśnie o tym mówię, jesteś bezczelny i nie widzisz w tym problemu, ale spokojnie, jak dorastanie minie to włączą ci się ludzkie uczucia. Ciekawe co byś zrobił jakby się okazało że ta dziewczyna to twoja siostra albo kuzynka? Pewnie styki by ci się przepaliły? Jak ktoś ma empatię i współczucie to ma ją też w internecie. Smutny człowiek z ciebie w #!$%@?, naprawdę.
@norepinefryna ale ty jesteś dzban ja #!$%@?.
Mój post wyśmiewał to że laska odwaliła jakieś publiczne oświadczenie jakby była głosem ludu co zresztą miało bardzo pretensjonalny wydzwięk.

Mój wpis na jej odpowiedź wyśmiewał fakt że kompletnie nic z tym wszystkim nie zrobiła chociaż przez te wszystkie lata miała wiele okazji, to że dokładnie opisała przebieg wydarzenia mimo że nikt tutaj o to nie prosił, to że 3 razy podkreśliła że idzie do
@norepinefryna pomyślałaś może że z racji tego że ona nic z tym nie zrobiła ten cały jej "kolega" mógł zgwałcić też inne dziewczyny? I to jest w tym momencie częściowo jej wina bo pokazała mu że takie coś może ujść płazem.
@Multigatawny:

idzie do PSYCHOLOGA żeby jeszcze bardziej podkreślić swoją pozycję ofiary.


Może źle przeczytaleś, bo ja przeczytałam, że uczęszcza na psychoterapię.

Co do zgłaszania lub nie - to był jej wybór i nie można nikogo zmuszać, żeby to zrobił.