Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lewaczka2137: bityw nie wygrają, a ta cząstka która przeżyje wycofa się głębiej na południe.
A Danny wolałaby chyba pozbyć się Jona dla miejsca na tronie.... przynajmniej ja tak uważam
( )
  • Odpowiedz
mi jeszcze się wydaje że mogą wziąć ślub (i tak oboje ze sobą kręcą) Danny będzie mieć takie same prawa do tronu co Jon (jako jego żona-królowa) jednak coś mi jeszcze mówi że może się na niego fochnąć i spalić Winterfell (czy coś w tym stylu) :c
Osobiście wolałabym pierwszą opcję bo lubię Jona (aktualnie jeden z dwóch najprzystojniejszych aktorów i na którego jest co popatrzeć) (
  • Odpowiedz
@Lewaczka2137: A mogą się chajtnąć w ogóle skoro są rodzina? Nie wiem jak to jest w uniwersum, ale może to być niezgodne z prawem czy coś xd. Dla mnie wciąż Daenerys jest faworytką do tronu.
  • Odpowiedz
@SirGandalf: jeszcze nic nie wiadomo, jakby nie wygrali to tak naprawdę jest to całkowity koniec serii po 3 odcinku, a ma być ich jeszcze 3 (?) więc twórcy strzeliliby sobie w stopę, bo już każdy znałby zakończenie ;)
  • Odpowiedz
@Narcyz_: Danny jest jego ciotką więc raczej nie mogliby, jednak Targaryen'ejowie mają to gdzieś xD
W pierwszej części (książki) Danny była przekonana, że poślubi swojego brata, więc związek ciotka-bratanek nikogo nie zdziwiłaby (może jedynie Jona, ale jest głupi i zakochany, więc uległby) ;)
  • Odpowiedz
@pan_kleks8: chodziło mi to że Jon ma kodeks moralny/honorowy (podobny do Neda) i raczej mógł się zniechęcić do brnięcia w związek z Danny po tym jak się dowiedział, że ciupciał swoją ciotkę
Dany nie miałaby problemu z poślubieniem kogoś kto tylko "połowicznie" należy do rodu, miała już ślub z kimś poza rodu (Drogo)
  • Odpowiedz