Wpis z mikrobloga

Jeden dzień #!$%@? mam wolny w tygodniu i codzienne jestem w domu najwcześniej o 19. Doczekałem się wolnego i czuję się jak szmata. Co się robi w wolnym czasie? Cały dzień w piwnicy i całe życie przemyślałem po raz n-ty. Jutro powrót i tak się dzieje życia cud. Nie mam żadnego celu w życiu, fap to już nie to co kiedyś, jedyna osoba z którą gadam to matka co parę dni przez tel. Zabłądziłem w życiu, autobus #!$%@? odjechał. Jestem zbyt #!$%@? nawet na ucieczke w #narkotykizawszespoko bo żeby się w to bawić trzeba mieć chociaż jednego znajomego a ja mam ich dokładnie 0.
#tfwnogf #przegryw #depresja #oswiadczenie
  • 12
@wyjdezszuflozy: Ćwiczysz już? Najgorzej jest zacząć. Mi też było ciężko, ale potem polubiłem siłkę i teraz jak nie zrobię treningu to czuję się chory i nawet jak wracam #!$%@? z fizycznej roboty to nie mogę sobie odmówić #!$%@? ciężarów. Spróbuj się przemóc, jeśli nie pomoże to wtedy jakieś energertyki albo kofeina przed siłką
@wyjdezszuflozy: Ogarniasz MDMA w darknecie i lecisz na imprezę psychodeliczną bez oczekiwań - najwyżej nic ciekawego cię nie spotka i będziesz po prostu tańczyć na fazie, a jak będziesz mieć szczęście to dużo się może zdarzyć. Kluczem jest brak oczekiwań, bo sobie raz #!$%@?łem tripa nadmiernymi oczekiwaniami i depresja przyjechała konkretnie na zjeździe.