Wpis z mikrobloga

@siejeje: jest bardzo mało filmików dotyczących tego urządzenia więc zacząłem się zastanawiać czy to jakaś klapa czy jak, ale dobrze że piszesz.

1) Czy samsung mocno wspiera tą plaformę? jakieś update'y, poprawki? czy tak jak wyszło z błędami tak zostało czy jednak poprawili jakieś niedogoności, o których testerzy wspominają w filmikach (z reguły małe pierdołki, ale jednak)?

2) Masz wersję okrągłą czy prostokątną? podobno jedyna różnica między nimi to to, że
@Roosevelt:
1. Nie wiem :) nie śledzę tematu
2. Prostokątną. Tak, można używać telefonu jako touchpada chociaż ja tego nie robię bo nie lubię touchpadów ogólnie. Ale przetestowałem i działa to poprostu jak zwykły touchpad:) Ja na codzień używam myszki i klawiatury.
3. Niektóre apki nie są dostosowane do tak dużego rozmiaru ekranu i wyświetlają się w małym oknie, natomiast samsung wprowadził tryb eksperymentalny który na siłę skaluje aplikacje do dowolnego
@siejeje: a czy telefon się przegrzewa w DEXie? samo urządzenie wyposażone jest w wentylator - wiem - ale czy przegrzewanie to norma, czy raczej nieczęsto się to zdarza?

jak wygląda sprawa jeśli chodzi o zakładki chrome - jeśli odpalimy w jednej YT i puścimy załóżmy muzykę, to czy przechodząc do innej zakładki muzyka się wyłącza czy działa w tle? Czy system ubija ogólnie zakładki i skupia się bardziej na tej która