Wpis z mikrobloga

Film za długi, spokojnie można byłby go zmieścić w 2h gdyby usunąć podniosłe, amerykańskie pier*olenie w co drugiej scenie. Brak logiki w wielu momentach.
W pewnym momencie zacząłem kibicować temu Thanosowi, żeby zakończył to #!$%@? XD

Pytanie do wtajemniczonych - czy całe to uniwersum Marvela to właśnie takie trochę wypociny bez logiki z nadmiarem niepotrzebnego patosu? Nie oglądałem wcześniejszych części, a na seans wybrałem się tylko dlatego, że znajomi się wybierali.

#avengers #film #filmy #przemyslenia #rozkminy #takaprawda #oswiadczenie #niepopularnaopinia #mavel #endgame
  • 5
  • Odpowiedz
Nie oglądałem wcześniejszych części, a na seans wybrałem się tylko dlatego, że znajomi się wybierali.


@NiebezpiecznyGangsterPepe: Więc oglądanie tego filmu możesz spokojnie uznać za stratę czasu i kasy. Nie uważasz, ze zarzucanie braku logiki w momencie jak poszło się na drugą część filmu, bez znajomości pierwszej + ponad 20 filmów składających się na całość fabuły, jest objawem ogromnej ignorancji? Nie jesteś w stanie wyłapać nawet 10% smaczków ani nawiązań skoro
  • Odpowiedz
@Corkamalarza: Z tą "ogromną ignorancją" to bym nie przesadzał. I tak bym nie oglądnął żadnego tych filmów, a ze znajomymi zawsze dobrze gdzieś wyjść. Bardziej irytują mnie często występujące sceny bezsensownej wymiany zdań z charakterystycznym dla współczesnego amerykańskiego kina nadmiernym patosem. Ale to akurat zarzut nie tylko dla stricte tego filmu. Tutaj po prostu było to bardzo "uwypuklone" ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
sceny bezsensownej wymiany zdań z charakterystycznym dla współczesnego amerykańskiego kina nadmiernym patosem


@NiebezpiecznyGangsterPepe: Wiele dialogów to słowo w słowo powtórzone rozmowy z poprzednich filmów. Zmienił się tylko ich kontekst. Tak jak napisała @Corkamalarza nie masz szans na wyłapanie tego i wydają ci się bezsensowne. Sam też wyłapałem tylko część z nich w czasie seansu. Dopiero youtube i filmy fanów pokazały mi skalę tego wszystkiego.

Trochę ci współczuję, bo przez
Nobody - > sceny bezsensownej wymiany zdań z charakterystycznym dla współczesnego ame...
  • Odpowiedz
Trochę ci współczuję, bo przez to, że znasz zakończenie historii, to nawet jakbyś chciał wrócić i nadrobić filmy marvela to już nie będzie to samo.


Raczej nie jest mi smutno z tego powodu, bo to zdecydowanie nie kino dla mnie. I dlatego też oceniam wyłącznie ze swojej perspektywy.
  • Odpowiedz