Wpis z mikrobloga

Koledzy z #chelsea ogólnie jaka jest gra każdy widzi i wie. Obrona dramatyczna, pomoc zależy od dnia, Eden magia, reszta upośledzeni kuzyni.

Pytanie moje do Was, jest taki: Co sądzicie o postawie Azpilicuety w tym sezonie? Może mi się wydaje, jednak dla mnie popełnia dużo błędów, nie daje nawet w połowie tego co dawał zawsze. Jest niepewny, bezproduktywny z przodu. Krzyczymy na łaka Luiza, Rudigera, Alonso itd. a wydaje mi się, że nie dostrzegamy też błedów Cesara, a może sa jedynie wynikiem tego, że gra z tymi Gumisiami?

Czekam na opinie :D
  • 5
  • Odpowiedz
@Dudek89: Nie no tak #!$%@? jak Luiz czy Alonso to nie jest ale faktycznie to jego najsłabszy sezon w barwach Chelsea.
Co do Rudigera to mi się wydaje, że jemu brakuje kogoś kto będzie za niego myślał na boisku. Odbiór ma przyzwoity ale wydaje mi się, że za dużo razy odpuszcza swoją pozycję tak w momencie ataku jak i podczas obrony.
  • Odpowiedz
@Kristof7: dokładnie, Rüdiger często ryzykuje i robi głupie wyjścia, często pokazuje się z dobrymi wslizgami i odbiorami a to przez złe ustawienie. Potrzeba nowego lidera na śo który będzie myślał za Rudiego bo Luiz sam ma z tym często problem. Oni są do siebie bardzo podobni. Uważam że nie powinni grać ze sobą, natomiast z kimś kto potrafi przewodzić obronie i luiz I Rüdiger spokojnie radzą sobie na najwyższym poziomie.
  • Odpowiedz
luiz I Rüdiger spokojnie radzą sobie na najwyższym poziomie.


@Narcyz_: Ze wszystkim się zgadzam ale nie z tym stwierdzeniem, że Luiz radzi sobie na najwyższym poziomie bo tutaj można zauważyć zasadniczą różnicę pomiędzy Rudigerem a Luizem. Niemiec to cichy pracuś i tym samym skupia się na zespole a Luiz jest tego przeciwieństwem, on widać, że lubi być na pierwszym planie. Tak było w Chelsea, Paryżu czy Reprezentacji Brazylii. Miał świetnych partnerów
  • Odpowiedz