Wpis z mikrobloga

  • 2
Pamiętacie jak rok temu wam wmawiano że dynamiczne opłaty są już gotowe i czekają już tylko na implementacje? Rok później i dalej nikt nie wiem jak to będzie wyglądało w praktyce #lisk #kryptowaluty
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@czupryneq: kiedyś zaraz po maturze pracowałem przez wakacje na budowie. Czasem jak miałem taki zryw i pracowałem jak za dwóch to przychodził do mnie majster i mówił: "spokojnie public_html! Nie śpiesz się tak! Prace trzeba szanować... bo się skończy."
Tam w lisku to naprawdę szanują prace.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@gaxda Wrzucasz to po to żeby potwierdzić moją teze? Dynamis fees wciąż jeste elementem dyskusji i nie wiemy jaka będzie jego finalna wersja.
  • Odpowiedz
@Rihter: nawet nie zamierzałem się jakkolwiek do niej ustosunkowywać, pokazałem reszcie jaki jest aktualny etap pracy nad dynamic fees. Lisk nie jest krypto do płatności, więc dynamiczne opłaty nie są priorytetem, choć czekam na nie tak samo jak i Ty ;)
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@gaxda Dynamiczne opłaty są priorytetem żeby rozwiązać problem DPOS. Z czym Kordek się nie śpieszy bo większość z delegatów to jego koledzy którzy moderują chat, reddit i telegram broniąc jego dobrego imienia.
  • Odpowiedz
@Rihter: Dynamiczne opłaty nie rozwiążą problemu. Zmiana musi być kompleksowa. Prędzej zmiana systemu głosowania lub wprowadzenie anonimowego głosowania (tu pojawia się problem jak zachęcić ludzi do trzymania lisków na portfelu, bo wypłacanie dywidend np. przez protokół może prowadzić do skategoryzowanie Liska jak STO i chyba SEC może już na tym łapę położyć - jak coś źle mówię to z góry przepraszam)
  • Odpowiedz