Wpis z mikrobloga

#!$%@? Mircy ##!$%@? to #!$%@? xD Siedzimy na osiedlowej altanie i tam wiadomo, piwerko i #wykopjointclub. I nagle 6 szoszonów nam na altanke wbija xD I oni tam , że nu my tu nie śmiecili xD My tolka kuszali xD No #!$%@?, jeden ukr ze mną gadać zaczyna, cigareta swojego dał. Mówi do mnie że on Vlad jest, ja taki #!$%@? myślałem że on mi vlada dał do palenia xDD Schiza jak #!$%@?, i się pytam go czy znaju szto eto ganjia zest xD On nu da, i ja tam lufę wyjąłem i mu daje xD On za to się pyta skolka diengów mi trieba, czy jakoś tak xD Ja mówię, że niet spasiba i my togeter smoke tis szit men xD Nagle mnie zaczyna po rękach całować xDDD #!$%@? co za #akcja , 3 razy mnie po rękach całował xD I się czułem jak jakiś Polski Pan xDD
  • 3
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@ModeratorSadistica: Wierzę w taką akcję bo miałem podobna historie z ukraincem. Fest #!$%@? robił zakupy w zabce i wypadła mu karta NFZ, szybko się zorientowałem że coś leży na ziemi, patrzę na dane i myślę że to pewnie ten typ. Oddaje kasjerce i mówię że go dogonie żeby się wrócił odebrać.

Lece za nim i staram się wyjaśnić że zostawił "medical document" w sklepie xD gościu nic nie ogarnia, sięga do