Wpis z mikrobloga

@paramyksowiroza: studiuję więc robię to tylko jako hobby, fajnie by było jednak na hobby trochę zarabiać, wtedy jest chyba najlepiej ;p no ale nie umiem się też sprzedać, nie wiem jak to robia inni że na tym co robią zarabiają i potrafią sie fajnie rozleklamowac, ja większość rzeczy rozdaje w rodzinie ;p
  • Odpowiedz
@smieszqje: Jasne że warto łączyć hobby z pracą. Myślę, że osoby z tagu @gotujzwykopem nie obraziliby się za wpisy z takimi arcydziełami. Bo kupić porządny ( i unikalny ) nóż wcale nie jest łatwo. Można kupić Fiskarsy, lub Victorinoxy, ale porządny nóż z porządnej stali ciężko kupić nie wydając miliona monet.

W sumie, sam poluję na jakieś dobre Santoku.
Nie mam pojęcia, ile pracy i kosztów wymaga stworzenie noża. Nigdy się
  • Odpowiedz
@smieszqje: Nie wydaje mi się, żeby to była jakaś wygórowana cena. Ja bym brał.
Na Twoim miejscu założyłbym fanpage na Facebooku, oraz Instagrama i dodał linki do profilu na wykopie, by każdy mógł odwiedzić galerię.
Ewentualnie, jeśli chciałbyś powiedzieć parę słów więcej o każdym z przedmiotów, możesz założyć bloga na Wordpressie.

Myślę, że z czasem może Ci się to fajnie rozkręcić.
Ze stali nierdzewnej też robisz?
  • Odpowiedz
@smieszqje Rozumiem :)
Życzę powodzenia, bo świetne rzeczy robisz. Gdybym chciał w przyszłości coś zamówić, to będzie taka możliwość?
Naprawdę doceniam, bo bardzo mi się podobają Twoje noże.
Rób sporo zdjęć, również przy pracy. Zrób kiedyś znalezisko typu AMA, pokaż jak pracujesz.
Gdybyś potrzebował pomocy w kwestii WWW, daj znać, pomogę.
Trzymaj się :)
  • Odpowiedz