Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Gwiazdowski jest za 500+

@Herubin: on to przynajmniej nie jest za rozszerzeniem programu, w przeciwieństwie do kilku osób z konfederacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale po tym głosowaniu też chyba poprę N. Kiedyś myślałem że to partia która zaraz się złączy z platformą, a jednak tak się nie stało i na dodatek platforma już się zbytnio nie różni od PiSu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Topkapi: no właśnie tak wywnioskowalem, "No ale nie dla psa to..." jakbyś narzekał że właśnie źle jest, nie wiem może od roboty już mi się w głowie #!$%@?
@lanekrasz: Kompletnie inny przekaz.
Właśnie teraz pokazali swoją rigczowość, potrafiąc się zmobilizować i pozostać wiernym słowom sprzed czterech lat.
Ale w praktyce byli z założenia partią liberalną, światopoglądowo i gospodarczo, mieli bardzo dobre sondaże, mieli poparcie i medialność, a wszystko zaprzepaścili. I w tym następnej kadencji najbardziej wolnościową partią w Polsce będzie zapewne populistyczny Biedroń. Stąd swędzące kukle, a określenie "nie dla psa to", bo sytuacja rodem wzięta z testovirona, który
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
N. Czyli Swetru

@niepojete: może czegoś nie wiesz, ale Petru już od dawna w tej partii nie ma.
Nowoczesna po prostu kieruje się swoim programem, od początku mówili że są przeciwko, to i teraz tak głosują. I za to należy ich szanować.