Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 299
@Haqim: i tyle z gadania prawackich trolli o tym że Nowoczena jest populistyczna i "lewacka". Jako jedyny klub w całości zagłosował przeciwko populistycznemu i szkodliwemu dla budżetu projektowi.
  • Odpowiedz
Jako jedyny klub w całości zagłosował przeciwko populistycznemu i szkodliwemu dla budżetu projektowi.


@CytrynowySorbet: I konsekwentnie, bo to samo zrobili w 2015, tez jako jedyny klub
  • Odpowiedz
@Haqim: to co się stało z Nowoczesną przyprawia mnie o swędzenie kukli. Była nadzieja na liberalną światopoglądowo i gospodarczo partię, która mogła zostać realną siłą w polskiej polityce. No ale nie dla psa to...
  • Odpowiedz
@Haqim: Ja kiedyś sobie postanowiłem, że warunkiem mojego głosu na daną partię będzie jej sprzeciw wobec 500+. To chyba tylko .Nowoczesna mi zostaje i ewentualnie Gwiazdowski, jeśli się ogarnie do wyborów parlamentarnych. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@KochanekAdmina: Dla mnie to jest fenomen - ta banda przegrywow juz od lat sie kompromituje, a i tak znajdzie się garstka wyznawców, którzy oglaszaja nowych wieszczy narodowych ( ͡° ͜ʖ ͡°) Całe szczęście zawsze pojawi się Pan, który jednym ruchem wczytuje protokół 4,76 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Dziekuje .N za glosowanie (znow) jednoglosnie przeciwko 500+. Macie swoje wtopy w Sejmie, ale nie boicie sie w tej sprawie walczyc z rakiem. Konfederacja i Kukiz widze ze tak nie potrafia, no ale to "konserwatywni liberalowie" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Haqim: Mogą się popisać, bo wiedzą, że inni będą głosować za. Im bardziej zależy na głosowaniu przeciw pis, niż na głosowaniu z rozsądkiem. Inni się boją głosować
  • Odpowiedz
@push3k-pro: Nie zesraj się od tego #!$%@?. Jakim trzeba być debilem by mówić o "głosowaniu przeciwko PiS" jak oni od samego powstania są całkowicie konsekwentni w liberalizmie swoim.
  • Odpowiedz