Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Mandarlin @Kauabang @Evert

A więc, Panowie:

Zdjęcie to fake. Nie znam się na tym, ale pewnie byłby cały zawinięty w coś, bo nawet w "sterylnym" środowisku zwyczajnie by sechł.

Ofiary takich wypadków zawsze trzyma się przy życiu jak najdłużej, by zbadać sytuację. Niestety, postęp jest krwią pisany. Nie pamiętam już, czy podane liczby w tym przypadku są prawdziwe, niech ktoś sprawdzi, ja wczoraj sciszałem telewizor ( ͡º ͜ʖ͡º
@Mandarlin To nie jest ouchi, to jest fake.
Ouchi nie miał żadnych amputacji, cały czas był pod respiratorem(na zdjęciu są jakieś gówno kabelki a nie rura w ryju)
Ouchi był cały czas pokryty specjalną fazą, żeby nie tracił płynów (tracił około 20l/dobe)
Ouchi był w nowoczesnej izolatce, a nie w gówno pokoju
Plus dygresja: bawi mnie że szpital w państwie znjukowanym 20 razy, i to 20 lat temu wygląda lepiej niż polskie
@kruchylod:

@Mandarlin : POZA TYM GDYBY MU TAK BUCHLO TO BY ZNIKNAL Z POWIERZCHNI ZIEMI, NIE POJECHAL DO SZPITALA NORMALNIE I GADAL Z LEKARZEM XD LOL.


Nie wiem jak to wygląda w przypadku napromieniowania, ale przy oparzeniach, a nawet gdy człowiek stanie w ogniu i nie ma dla niego szans na przeżycie, nie czuje bólu i są przypadki, gdy taki sam trafi do szpitala i jeszcze normalnie mówi. A kilka chwil