Wpis z mikrobloga

Dla testu postanowiłem zakupić Minecrafta dla XBOX360 na allegro, za 6zł.

Oto wynik zakupów:

PO POBRANIU PROFILU PROSZE O WIADOMOSC,ZE PROFIL DZIALA

po wlaczeniu xboxa-na padzie xboxa logo kliknac-pobierz profil

wpisac te dane

i prosze ich nie zmieniac bo zlamie pan regulamin aukcji i zostanie pan ukarany

DANE:

(nie podam wam, jak coś na PW)

(jesli haslo nie dziala bo wygaslo prosze napisac podam nowe)

na pobranie profilu 3 min

po pobraniu profilu nalezy zaznaczyc opcje ZAPAMIETAJ HASLO!!!!!!! bez tego ani rusz

po pobraniu profilu w interfejsie wejsc w gry minecraft-pobierz demo,po pobraniu demka robimy

wedlug instrukcji podanej nizej

zaloguj sie na konto otrzymane ode mnie

wejdz do menu glownego minecrafta

wyloguj sie z mojego konta

zaloguj na swoje

wyskoczy zmiana logowania

swoim profilem wejdz do menu minecrafta bez wylaczania gry

masz gre na swoim koncie

aby grac w pelna wersje gry musisz powtarzac instrukcje z przelogowaniem profili

#walek #allegro #minecraft #xbox #xbox360
  • 6
@NieMamNicDoPowiedzenia: Ostatnio MS robił nalot, nawet kumpel irlandczyk mówił że kilku jego znajomych dostało bana na konsolę (konto wciąż działa na innych jakby co), ja sporo kupowałem kont z grami i po iluś tam miesiącach dostałem bana, kumpel który mieszka niedaleko mnie też kupił ze 2 takie konta ale bana jeszcze nie dostał. Myślę że to kwestia czasu, po prostu jest to do wykrycia ale jest tyle konsol że trochę potrwa
@NieMamNicDoPowiedzenia: Nie słuchaj Colka :D Kupiłem tyle lewych kont i punktów na allegro, że głowa mała (konto mam od pięciu lat). Bana nigdy nie dostałem, a online jestem zawsze. Takiego Minecrafta też kupiłem. A jak dostajesz bana na konto Xbox Live to nie dostajesz na konsole, proste. Bo niby czemu miałbyś dostać? Jakby Microsoft nie chciał tego, to po prostu wyłączyłby tą funkcję, na PS3 możesz zrobić tak tylko na 2