Wpis z mikrobloga

@kaifasz jak to jest z tymi gravelami w terenie a jak na drodze? Bo mam blisko las ale dojazd jest droga rowerowa.
Nie jest za twardy na szuter i lekkie dziury?
Nie jest za twardy na szuter i lekkie dziury?


@frems: imo nie jest. Widelec full carbon i szerokie opony fajnie wyłapują nierówności i jazda polną/leśną drogą jest naprawdę przyjemna. Słabej jakości asfalt to też nie problem. Dopiero konkretne dziurska i np. wystające korzenie #!$%@?ą.
@rafaldo u brytoli na sigmasports.com za 1217 GBP :) Rower był przeceniony a jeszcze zbiłem cenę kodem rabatowy. Jak byś u nich kupował i jak masz jakąś kartę walutową to zmień sobie ceny ze złotówek na funty, bo ten ich przelicznik jest niekorzystny.
@rafaldo nie wiem, jeszcze z niej nie korzystałem ;p Ale zgodnie z tym co napisali, od razu zajerestrowałem rower na stronie cannondale i tam normalnie zaznaczyłem, że rower kupiony przez neta z UK a użytkowany w Polsce (czy tam ogólnie Europie - nie pamiętam dokładnie). Nigdzie nie pisali, że trzeba zrobić przegląd zerowy czy coś w tym stylu. Sam rower przyszedł wyregulowany na tip top. Zrobione mam już ponad 1500km i nic