Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirabelki i Mirki, podpowiedźcie proszę jakie są zdrowe sposoby na pobudzenie, zastrzyk energii. Zrezygnowałam z kawy i energetyków ale ciężko mi funkcjonować rano bez nich. Zaczęłam pić wodę z cytryna i troszkę działa, ale jednak za mało. Słyszałam o guaranie w tabletkach, ale może macie jeszcze inne pomysły? #kiciochpyta #pytanie #rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kptant
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 9
@Ozdoba:świeży sok z buraka pomaga z takich naturalnych, taka literatka to zastrzyk energii, można z jabłkiem i marchewka jak nie wchodzi samo, no i zdrowy sen regeneracja to ważna sprawa
Zrezygnowałam z kawy i energetyków ale ciężko mi funkcjonować rano bez nich.


@AnonimoweMirkoWyznania: Jak dawno zrezygnowałeś? Ja po takim "odstawieniu", przez jakieś 4 tygodnie chodziłem jak zombie, zanim organizm się przyzwyczaił. Więc spokojnie, trzeba czasu.

A z dodatkowych naturalnych doładowań, polecam smoothie ze świeżych owoców, z dodatkiem miodu i siemienia lnianego. Kiedyś śmiałem się z tych wszystkich fit koktajli, ale obecnie dwie szklanki czegoś takiego podnoszą mnie lepiej niż kiedyś mocna