Wpis z mikrobloga

#xiaomi #lastfm #muzyka

Zna ktoś jakiś działający scrobbler na androida dla xiaomi który działa z systemowym playerem ? Jak nie to zna ktoś jakieś kombo dobry lekki player działający z oficjalnym scrobblerem ?

Bo mnie już szlag trafia próbując zmusić oficjalnego oraz simple last fm scrobbler do działania z tym miui music playerem.
  • 7
@Catharsis: Złoto, ten pano scrobbler od kopa zaskoczył bez żadnego pierdzielenia się

Powiedz mi jeszcze tylko czy przechwytuje on utwory jak nie ma się połączenia z netem i potem jak się z netem połączę to wysyła "paczkę" tego co odsłuchałem ? Bo generalnie oprócz wifi to nie używam internetu na telefonie z sim'a
@BorysKafarov: A co do oficjalnego scrobblera na androida, to in mi wgl nie chciał działać, a ten simple raz działał a raz nie. Z tym, co podałem jedyny problem jaki znam, to gdy ustawimy by powtarzało tylko jeden utwór cały czas, to wtedy nabija tylko jednego scrobbla zamiast z każdym odtworzeniem kolejnego.
@BorysKafarov: Tak przechowuje bez problemu wszsytko jak się nie ma neta. Jak włączysz wi fi to ładnie wszsytko synchronizuje. Tylko polecam jeszcze sprawdzić w ustawieniach telefonu, bo z tego co wiem to nakładka Xiaomi ostro ogranicza działanie aplikacji w tle, więc żeby ci nie wyłączało samo scrobblera.
No przy starcie aplikacji samo mnie "przeprowadziło" coby odpalić możliwość autostartu dla apki. Drugą rzeczą to ustawiłem bez limitu użycie baterii. Chyba wszystko co się dało zmienić

Cholera tyle lat używałem ipoda touch 3g z apką last fm która sama w sobie była też playerem i było to najlepsze rozwiązanie bez żadnych udziwnień - jedna apka, jeden scrobbler, jeden player. Szkoda tylko że po paru latach zmienili API i apka przestała działać