Wpis z mikrobloga

Niech mi ktoś wytłumaczy o co chodziło w nowym filmie gargamela i dlaczego pod nim jest tyle pozytywnych kometarzy głównie od kobiet? Stary jestem i się pogubiłem po tym filmie. O co mu chodziło? O moralność? Że te szkolenia są nie moralne? Czy podrywanie kobiet w taki sposób jest nie etyczne?
Ich skuteczność jest powalająca. Stany ktore oni opisują przez które sie w trakcie przechodzi są prawdziwe. Szok i niedowierzanie że to jest takie łatwe, dostępne i proste jesli zna się zasady.
Moim zdaniem ratują ludziom życie. Jeśli ktoś chciałby się zabić z powodu swojej nieśmiałości potwornej samotności podczas gdy inni umawiają się z dziewczynami a on nawet nie umi do nich zwyczajnie podejść i słowa wypowiedzieć albo nawet jak się już umowi to nie potrafi tego w związek przestawic tylko jest zostawiany z słowem że może być tylko kolegą.
Bardzo rośnie liczba samobójstw wśród mężczyzn a najczestrzą przyczyną jest właśnie samotność lub odrzucenie.
Jeśli taki kurs czy te porady uratują komuś życie to chwała im za to.

#gargamel #zwiazki #przegryw #tinder #logikarozowychpaskow #sex
  • 16
  • Odpowiedz
@Thachi: Nie wiem kto jest ich klientelą. Ja takie szolenia robiłem naprawdę beznadziejnym typom i probowałem ich wyrwać z depresji i srasznej samotności oraz niewiary w własne możliwości. Ludzi trzeba ratować a nie się z nich śmiać. To było głównie moje stare środowisko więc wiem o czym mowię. Wszystko jest w głowie.
  • Odpowiedz
@LVLV: Dobre. Tak to wygląda. Laski uczą się makijażu a faceci podrywu to powinno być normalne. Oba szkolenia uczą maskowania niedoskonałości.
  • Odpowiedz
@Glutt: Ja zrozumiałem, że chodzi mu o sekciarstwo i wewnętrzną sprzeczność prezentowanych przez nich poglądów.
No i bekę z typa, a akurat zabawa była przednia.
  • Odpowiedz
@Glutt: bo wyleciał z swoją beta-grą rycerza, podłączony do kobiecego matrixu, to został nagrodzony jako posłuszny piesek komentarzami, że dobrze robi - bo nie wyłamuje się z służby kobiecemu imperatywowi. Ot cała tajemnica. To, że tych "mistrzów" uwodzenia jest zbyt wielu i znaczna część to odtwórcze pajace, żyjące z skryptów, to inna rzecz.
  • Odpowiedz
Bardzo rośnie liczba samobójstw wśród mężczyzn a najczestrzą przyczyną jest właśnie samotność lub odrzucenie.


@Glutt: Którego te sekty nie naprawią. Zaspokajanie R O O H A N I A bez tego wszystkiego dookoła to pierwszy krok do jebnięcia samobója.
  • Odpowiedz
@Glutt: oni manipulują ludźmi żeby robili się robotami do seksu.
Jak nie chcesz #!$%@? sobie życia i światopoglądu to oglądnij to z większą uwagą i ogarnij temat
  • Odpowiedz
@gosciu82: Mi takie podejście nie zaszkodziło. Z przygrywa w czasach szkolnych i studenckich o pogladach jak biało rycerze zmieniłem sie nie do poznania. Mogłem iść po całości ale tego nie robiłem. Po prostu poznawałem dużo dziewczyn z którymi randkowałem. W pewnym momencie poznałem tą ktora nadawała sie na żonę i tyle.
Znam gości ci mega rychają i nie są szczęśliwi to prawda.
  • Odpowiedz
@Glutt: racja, jak się ma w tym wyczucie i po prostu nauczy się kilku fundamentalnych rzeczy, a nie jak #!$%@? trójkąt albo zdradzać swoją kobietę, to spoko.
Ja niestety czuje że mi to już zaszkodziło i traktuje kobiety zbyt przedmiotowo, kiedyś mocno w tym siedziałem a teraz się próbuje wyplatac
  • Odpowiedz
@gosciu82: Jeśli jesteś 82 to najwyższy czas. Fajna żona i dzieci są więcej warte niż wszystkie baby na świecie.
Ja czasami chodzę na imprezę żeby sobie przypomnieć jakie to było słabe ta cała gonitwa. Choć był czas na to a teraz jest na co innego.
Życzę też każdemu facetowi żeby choć przez chwilę poczuł się tak że może mieć każdą ktorą chce a najbardziej tym smutnym z pod tagu #
  • Odpowiedz