Wpis z mikrobloga

Ogólnie mnie nie dziwi jechanie po Pisie, bo sam po nich cisnę mocno, ale to że jakoś mało kto na mikro jeździ po Platformie Obywatelskiej za ich 8 lat tragicznych rządów rozkradania kraju w każdym możliwym aspekcie i afer gospodarczych plus wielu innych rzeczy to mnie bardzo dziwi. #polityka #polska #bekazlewactwa #neuropa
  • 12
  • Odpowiedz
@Morelo: Krótka pamięć wyborcza. Ludzie zagłosują teraz na Koalicję Europejską (jakkolwiek by nazwać nowotwór z byłych ludzi PO), byleby przeciwko PiS. Jaka była #!$%@? i powszechne #!$%@? 4-5 lat temu już mało kto pamięta.
  • Odpowiedz
: Za platofrmy to masa ludzi robiła za 5 lub 6zł za godzinę na rękę, to był dopiero #!$%@? skandal


@Morelo: Dude, dokładnie to napisałeś, jakby PO było odpowiedzialne za zarobki.

Prawdę mówiąc, to 8 lat rządów PO były raczej poprawne. Było kilka afer, ustawy były dość sensowne, stosunki z UE było w porządku. Prawdę mówiąc, to w skali #!$%@? są kilka rzędów niżej od PiSu, który m.in. nacjonalizuje banki i
  • Odpowiedz
ale to że jakoś mało kto na mikro jeździ po Platformie Obywatelskiej

@Morelo: PO była jeżdżona jak rządziła. Teraz rządzi PiS a platformą mało kto się przejmuje. O #!$%@? ci chodzi?
Standardowe 'nie jestem za pis, ALE!"?
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
za ich 8 lat tragicznych rządów

@Morelo: tragicznych, bo...?

rozkradania kraju w każdym możliwym@Morelo: konkrety, konkrety, konkrety?


afer gospodarczych

@Morelo: jakich to konkretnie afer gospodarczych?

Jak zwykle, schemat ten sam, "nie jestem za pisem, ALE" i oszczerstwa bez żadnego, choćby najmniejszego dowodu na swoje słowa. I tak o każdym. Nauczyciele, lekarze, PO.
  • Odpowiedz
@Morelo: PiSowskie ameby nie są w stanie zrozumieć, że PO ma gówno do powiedzenia w tym kraju od 4 lat.
#!$%@? nie wiem co jest takiego dziwnego w tym, że atakuje się obecną, a nie poprzednią władzę.
PO rządziło 4 lata (4 #!$%@? lata) temu. Ale oczywiście ameby będą się łapały za głowę "Jak to jest, że już nikt ich nie atakuje..."
  • Odpowiedz
@Morelo: Żeby Ci uświadomić jaką głupią tezę postawiłeś :
Jak to jest, że ludzie atakują rząd PiS a nikt już nie wspomina o #!$%@? rządach Hanny Suchockiej???
No #!$%@? nie wiem xD
  • Odpowiedz