Wpis z mikrobloga

@KrakenFromKrakenowo: za granicą nie jest wymagana - firmy są wytypowane w przetargu. Jest procedura obfotagrafuja - dźwig i już. Co to za wielkie uprawnienie dla prywatnej firmy która wygrała przetarg zrobić zdjęcie że aut stoi na zakazie i odholować. Policja niech sie zajmie poważniejszymi sprawami.
@deryt: Nie. Wtedy można zgłaszać. Ja przedstawiam tylko swoją wizje. Jeżeli ktoś ma czas i ochotę to może zgłaszac wszystko co widzi. Ja tam wolę załatwiać sprawy między sobą a ostatnia instancja jest policja.

Moim jedynym przesłaniem w tej sprawie jest, że dewastacja w każdej sytuacji jest karygodna.

Karanie łamania prawa w taki sposób, że sami to robimy to lekka hipokryzja i debilizm. Zgodzisz się ze mną? :)
Ja tam wolę załatwiać sprawy między sobą


@KrakenFromKrakenowo:
W mieście to niemożliwe. Sąsiadów mam 200 w kilkunastu klatkach ¯\_(ツ)_/¯

dewastacja w każdej sytuacji jest karygodna.

Taka mała naklejka z #!$%@? nie jest zła ( ͡° ͜ʖ ͡°) - można ją zedrzeć (choć to zajmuje czas).
Spray to już wandalizm.

Karanie łamania prawa w taki sposób, że sami to robimy to lekka hipokryzja i debilizm. Zgodzisz się ze
@KrakenFromKrakenowo: a ja nadal uważam że to nie jest nic skomplikowanego i spokojnie ogarnie to prywatna firma.
Przetarg, procedura i już - porządek by był a nie komformistyczno egoistyczne świnie parkują gdzie popadnie bo przejście kilkuset m uwłacza godności a potem chodniki się zapadają i są naprawiane z moich podatków.
Szkodliwość społeczna z picia w miejscu publicznym jest niska i nie powduje raczej kosztów w postaci remontu więc inny kaliber. Regularnie
@quintic: Rozumiem Twoje zdanie i uważam, że masz rację jednak nie mogę się zgodzić ze względów ideologicznych. Prywatna firma pilnująca przestrzegania prawa to moim zdaniem krok w bardzo zła stronę. Zacznie się od parkowania ale nie wiadomo gdzie się skończy. I jakoś nie dziwi mnie, że na zachodzie już zaczęli :)
@legolas115: #!$%@? zaparkował dzban owszem. #!$%@? ktoś spray zniszczył czyjąś własność. Od karania jest policja.

Nie wiem czym ktoś jeździ że nie potrafi wyjechać, przecież nie blokuje bezpośrednio bramy, chyba że ja jestem ślepy.

Karanie kogoś wandalizmem to dla mnie hipokryzja.
Takie rzeczy się zgłasza na policję a nie niszczy się komuś samochód. Tu zawsze będzie jak w lesie :/


@KrakenFromKrakenowo: Ale niedawno wykopki waliły sobie konia jak był artykuł o wieszaniu linek w lasach, żeby ścinać głowy motocyklistom. Jak sugerowałem, żeby wzywać policję, albo straż leśną, bo to oni są od trzymania porządku, a linki to patologia, to mnie zaminusowali w #!$%@?.