Wpis z mikrobloga

pierwszy dzień mini cuta który potrwa przez następne 2 tygodnie. Pofolgowałem sobie trochę przez święta, waga rano pokazała 75.1, no i w lustrze nie wygląda to za dobrze. No ale tak to jest, jak się ma duża rodzinę i każda ciotka robi po 3 blachy różnych ciast i oczywiście każdego musisz spróbować. No i wiadomo, od każdej dostajesz do domu jeszcze pudełko. No, ale dostałem też pyszną kiełbe z dziczyzny i wuchte wsiowych jajek, więc nie będę narzekał ( ͡° ͜ʖ ͡°) Założenia to; #!$%@? ile chce/nie liczę kcal, ścinam tylko tłuszcze i trochę ww. W proporcji: 1;+-1.5;0.3-0.8 Zobaczymy za 2 tygodnie ile waga pokaże, a co ważniejsze, co pokaże lustro. I się okaże, czy można zrobić redukcje bez liczenia kcal lol. Na pierwszy posiłek wjechało skromnie 950kcal, bo nie byłem zbytnio głodny. Kolejny raport za 2 tygodnie ¯\_(ツ)_/¯
#teamdodzo #dieta #redukcja
VeXes - pierwszy dzień mini cuta który potrwa przez następne 2 tygodnie. Pofolgowałem...

źródło: comment_Wykwbbs3atGeVux9w0oZ1k1n7k3ElS26.jpg

Pobierz
  • 9
@NooB1980: ale zajebisty budyń (ʘʘ) Jutro go sobie zrobię, to z tego przepisu co kiedyś podawałeś, nie? Bo pamiętam, że zapisywałem jakiś przepis od ciebie, ale muszę poszukać jeszcze.
@Niekumaty_: No i po co sobie takie rzeczy robić? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@NooB1980: Aa, myślałem że z tego przepisu wychodzi taki ( ͡º ͜ʖ͡º) Ale i tak se strzele w ramach śniadania, śmietanka długo syci, a jutro z rana pedał wlatuje pod buta.. ( ͡° ͜ʖ ͡°)