Wpis z mikrobloga

Powiedzcie mi czy są się kogoś zgłosić w #ingress ? Bo jest koleś w #pokemongo który rozwiązuje swoje problemy za pomocą ingressa np usuwając portal w ingressie co powoduje usunięcie w pokemon go. Niestety mam tylko nick z pokemon go...

Może na dodatek dołożę że to zagorzały wróg ludzi na fly w Pokemonach a właśnie przeczytałem jak się chwali posiadaniem 5 kont...
  • 12
@bogmar: tak, używają fake gps, aby nie musieć wychodzić z domu i grać wszędzie (nawet na innych kontynentach). Cały problem jest tak,i że ludzie często cisną takim i próbują ich reportować, bo jest to niezgodne z regulaminem, a ci sami ludzie grają na np dwóch konta co podchodzi też pod oszustwo.
@bogmar: wiekszość jest zbanowana ale przy odpowiednich programie i aktualizacji systemu oraz zachowaniu odstępach czasowych jest to możliwe na telefonach
  • 0
@Dzordz jeśli portale / stopy nie istnieją ... To bije mu brawo za usuwanie błędów.
Co do 5 kont to nie wiem jak to w PoGo ale w Ingress jest to zabronione.
Ale jak widać na YT często guru PoGo latają na kilku kontach ... Dostają dostęp do kont innych jak są zagranica by ci łapali im jakieś rzadkie poksy.
Przykład idzie z góry ...
Nawet nie wspomne że jakiś azjatycki dziadek
Powiedzcie mi czy są się kogoś zgłosić w #ingress ? Bo jest koleś w #pokemongo który rozwiązuje swoje problemy za pomocą ingressa np usuwając portal w ingressie co powoduje usunięcie w pokemon go.


@Dzordz: usunięcie portalu może zaakceptować tylko niantic. Także ciężko aby przyjęli zgłoszenie na samych siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dlatego warto grać w ingressa i regularnie aktualizować kluczowe dla społeczności portale poprzez ich edycję
via Android
  • 0
@AthleticsPrusice
@bsl
@Dare
@GokuMK
Ok wiele wyjaśniliśmy trochę bo tego nie wiedziałem z usuwaniem.
Rzecz z tym usuwaniem jest trochę problematyczna, bo fakt, usuwa punkt których nie ma, ale wybiera które usunie, a które nie. Np opisał sytuację że jeden punkt usunął, bo był w zasięgu innego gracza który regularnie przejmował go. Jest to dość nie fair wg mnie.
Druga sprawa to czy Ingress ma tak luźne podejście do multikont? W Pokemonach
  • 0
@Dzordz nie ma ... W Ingress nie ma 3 strajków ... Czasem się zdarzy że mi konto dostaje speedban ... Ja miałem cały dzień nic nie działo