Wpis z mikrobloga

Zauważyliście, że wszystkie "rozsądne" gwiazdy wykopowej prawicy z czasem okazują się zwykłymi debilami, oszołomami lub oszustami?

Cejrowski, Braun, Międlar, Kowalski, Korwin, Stonoga, Michalkiewicz, Kolonko, Wipler...

Teraz do tej grupki dołącza Pudzianowski - chociaż on idolem był chyba tylko dla tej najgłupszej części polskiego prawactwa.


Prawdziwy #honkhonk

#bekazprawakow #4konserwy #neuropa #polityka
Pobierz Clefairy - Zauważyliście, że wszystkie "rozsądne" gwiazdy wykopowej prawicy z czasem ...
źródło: comment_1CwZTSDLyjJSoDDfKJ5TCKTKtGyOgFoC.jpg
  • 35
Cejrowski, Braun, Międlar, Kowalski, Korwin, Stonoga, Michalkiewicz, Kolonko, Wipler


@Clefairy: wszyscy oni większość swoich "niusów" opierają albo na manipulacjach, albo na niedopowiedzeniach bądź kłamstwie. Ogólnie ciekawym tematem jest to, że wszystkie największe i najlepsze media są centrowe bądź lewicowe. Nie znam chyba żadnego porządnego i wiarygodnego źródła, które do tego byłoby "prawackie".
Mają oni za to takie media jak TV Republika, czy gazety i portale Karnowskich, czy w USA choćby Breitbart
w realu24, media narodowe


@Matan_Jagiz: ok, o nich zapomniałem. Ale dalej twierdzę że podchodzą pod to co napisałem. np media narodowe promują Sumlińskiego, który ma udowodnione plagiaty w swoich książkach i dziwnym trafem akcje z opisywanymi przez niego politykami pasują do akcji w skandynawskich kryminałach. Do tego oba te media promują osoby opisane przez OPa, które właśnie żyją z kłamstw i manipulacji i prowadzenia narracji że wszyscy chcą ich zniszczyć.

A
3/4 osób które wymieniłeś nie cierpi braci karnowskich ani zawszonej PiSowi republiki. Więc co nam Ci odpowiedzieć?


@Matan_Jagiz: ale ja nie powiedziałem że prawica=PiS, mi chodzi o całą grupę prawicowo-konserwatywną, a nie o sam PiS. A tam oprócz PiSu jest własnie Braun, Korwin, narodowcy, Międlar, Sumliński, Michalkiewicz, itp. To też są ludzie którzy są konserwatystami, a sami określają się prawicą.
prawacki rzetelny jest "Klub Jagielloński", jedyne do tej pory medium konserwatywne którego bym się nie wstydził i czasem czytuję żeby nie wpaść w bańkę informacyjną lewicowych źródeł.


@iAmTS: o, faktycznie o nim i jego rzetelności słyszałem. Ale i tak, to cały czas jeden na wiele.