Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Urodziłem się i wychowałem przegrywem. Przed 18 nigdy nie trzymałem dziewczyny za rękę/na studia poszedłem jako prawiczek/dopiero 2x miałem pierwszą dziewczynę. Częściowo mi się jednak udało z tego wyjść i nawet miałem trochę ONS, byłem w związkach i ogółem trochę to wyleczyłem, a przynajmniej tak mi się wydawało.
Ostatnio poznałem laskę, z którą się spotykam, jedyne co jestem w stanie wystękać przy niej to miło Ciebie widzieć, jakbym był za każdym razem zdziwiony, że przyszła i na każdą randkę jak debil mam potrzebę kupienia kwiatów/bombonierki/czegoś tak.
Pewnie już zachowując się jak prawie 30-letni prawiczek wszystko zepsułem.
Z przegrywu nie da się jednak wyjść.
#przegryw #tfwnogf #rozwojosobistyznormikami #stulejacontent #zalesie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 16
OP: > AnonimoweMirkoWyznania: ale #!$%@? ok

@chlodny__klecha: A dociera do Ciebie, że można jednak "zamoczyć w tego magicznego pieroga", a jednak równocześnie nie wejść w krainę wielkiego dobrobytu i indiańskiego raju złotego mamuta?
To tak jakby jakiś Hindus czy Nigeryjczyk by powiedział gościowi zarabiającemu 1600 zł na rękę, że jest królem życia, bo ma tyle pieniędzy?

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}

angryPrzegryw:

Wszyscy masz na myśli wykop? ....


@MyroN95: Wręcz przeciwnie, wszyscy mam na myśli na przykład współpracowników z korpo, niejednokrotnie spotykam się z docinkami z gatunku "hehe wiesz bo ja mam dziewczynę hihi" jeden nawet wprost dowalił orzy kawie "haha bo ty jesteś prawiczkiem". Dodam tylko, że cała rodzina ma mnie za geja i nieudacznika trylko dlatego, że nie mam powodzenia (ciężko je mieć będąc przeciętnym z wyglądu domatorem)

Zaakceptował:
@AnonimoweMirkoWyznania: To już jak dochodzi do takich sytuacji to trzeba mieć ciut mocniejszą psychikę i się tym nie przejmować. Co poniektórym osobom coś odpowiedzieć żeby się odczepiły i tyle. Żyjesz sobie tak jak chcesz a nie tak jak inni by chcieli. Bez stresu.