Wpis z mikrobloga

30/100 #100oldgamechallange

Road to 1K ()
Dzisiaj będę sobie streamował coś około 20 na Twitch

Jak ktoś chce być wołany do kolejnych gierek to zapraszam wpisywać się do listy do wołania: LINK

Dzisiejsza gra:

Colin McRae Rally

Data wydania: Lipiec 1998
Platformy: PC, PS1
Gatunek: Wyścigi, rajdowa

Opis: Od dzisiejszego wpisu postaram się pisać więcej, niestety nie jestem w tym zbyt dobry( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zaczynając od samej nazwy gry Colin McRae chyba najbardziej rozpoznawalny kierowca rajdowy do dzisiaj co ciekawe w 2007 roku zginął w tragicznych warunkach nie w rajdzie, a pilotując śmigłowiec. Było o nazwie to teraz czas o samej rozgrywce. Niestety nie miałem okazji zagrać w Colina McRae Rally teraz, więc nie wiem jakie są odczucia co do przeszłości. Przeszłość znów wspomina u mnie jeden z najlepszych modeli jazdy w tamtych czasach (no może poza Gran Turismo) i jeden z najlepszych modeli zniszczeń samochodu. Nie pamiętam tak realistycznej gry
Szybko pokonywało się Oes za Oesem( ͡° ͜ʖ ͡°) do wyboru dwanaście samochodów podzielonych na trzy kategorie względem trudności prowadzenia.
Pamiętam samochody które się pojawiały: Oczywiście Subaru Impreza ( ) to już chyba legenda tej gry, Ford RS200, Lancia Delta Integrale, Toyota Corolla WRC, Mitsubishi Lancer i wiele innych.
Jeszcze jedno, pamiętam pilota który mówił ci jak masz jechać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Multi było, podzielony ekran lub każdy po prostu jechał swój oes i my nazwaliśmy to gorące stołki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oceny graczy PC:
Metacritic: 6.4 nie wiem co tak słabo ;/
Gry-online: 8.5

#retrogaming #staregry #gry
Pobierz Krx_S - 30/100 #100oldgamechallange

Road to 1K ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ
Dzisiaj będę sobie stream...
źródło: comment_M6g5ESL0zVVL9h48LKSoUphrW6CoXO06.jpg
  • 21
@Krx_S: moja pierwsza ścigałka na pierwszym komputerze, który dostałem na 1st komunię :D tata mi przywiózł z Niemców razem z NFS 3 i takim dziwnym kontrolerem.
@Krx_S: Skoda Felicia wymiatała... no i Renault Megane I. Z bratem pykaliśmy a potem oboje mieliśmy takie Renault (tylko ja w wersji sedan). Przypadek? Nie sądzę! A nie zaraz... to chyba inna gra była Q-Rally