Wpis z mikrobloga

  • 934
#!$%@? jak mozna wysylac dziecko w wieku jakichs 3 lat samo do sklepu po cokolwiek xD stoje se pod blokiem normalnie i slysze PLOSE PANA PLOSE PANA, kieruje oczy w dol a tam stoi taki chlopiec maly i kontynuuje swoja wypowiedz - OTWOZY MI PAN KLATKE BO JA NIE WIEM
mowie mu czego nie wiesz, nie pamietasz kodu czy co. no i ide z nim do tej klatki mowie #!$%@? no to ladnie wybral mnie jak kot czlowieka teraz bede mial syna xD

PAMIETAM KOD
no to podaj
NIE PAMIETAM KODU
ja #!$%@? xD

mowie mu a pamietasz numer mieszkania
NIE
a to powiedz jak wchodzisz do klatki to gdzie idziesz na gore dlugo w lewo w prawo ktore pietro
NO IDE W TOM STRONE NA GORZE NO... z jego monologu wywnioskowalem ze prawdopodobnie mieszka na ostatnim pietrze w ostatnim mieszkaniu wiec dzwonie xD zglasza sie jakas babka mysle se #!$%@? zaraz jeszcze #!$%@? dostane ze jej bombelka uprowadzilem i pojde pierdziec w pasiaki jako cwel niegrypsujacy xD
PROSZE PANI TUTAJ JEST ZE MNA TAKI CHLOPIEC MOWI ZE MIESZKA TUTAJ CZY TO JEST PANI DZIECKO mowie do niej i w odpowiedzi slysze ze to jej brat jest xD no to otwieram mu drzwi i jeszcze zapytalem wychodzacego dziadka czy kojarzy moze to dziecko xD uslyszalem tylko w odpowiedzi NONO CHYBA TU MIESZKA NA PIERWSZYM PIETRZE xD takze mam nadzieje ze nie wyslalem dziecka do jakichs pedofili
w kazdym razie #!$%@? no jak mozna takiego typa wyslac po jakies mleko jak on nawet nie dosiegnie do domofonu zeby wpisac numer mieszkania no nie rozumiem #madki #heheszki
  • 65