Wpis z mikrobloga

  • 934
#!$%@? jak mozna wysylac dziecko w wieku jakichs 3 lat samo do sklepu po cokolwiek xD stoje se pod blokiem normalnie i slysze PLOSE PANA PLOSE PANA, kieruje oczy w dol a tam stoi taki chlopiec maly i kontynuuje swoja wypowiedz - OTWOZY MI PAN KLATKE BO JA NIE WIEM
mowie mu czego nie wiesz, nie pamietasz kodu czy co. no i ide z nim do tej klatki mowie #!$%@? no to ladnie wybral mnie jak kot czlowieka teraz bede mial syna xD

PAMIETAM KOD
no to podaj
NIE PAMIETAM KODU
ja #!$%@? xD

mowie mu a pamietasz numer mieszkania
NIE
a to powiedz jak wchodzisz do klatki to gdzie idziesz na gore dlugo w lewo w prawo ktore pietro
NO IDE W TOM STRONE NA GORZE NO... z jego monologu wywnioskowalem ze prawdopodobnie mieszka na ostatnim pietrze w ostatnim mieszkaniu wiec dzwonie xD zglasza sie jakas babka mysle se #!$%@? zaraz jeszcze #!$%@? dostane ze jej bombelka uprowadzilem i pojde pierdziec w pasiaki jako cwel niegrypsujacy xD
PROSZE PANI TUTAJ JEST ZE MNA TAKI CHLOPIEC MOWI ZE MIESZKA TUTAJ CZY TO JEST PANI DZIECKO mowie do niej i w odpowiedzi slysze ze to jej brat jest xD no to otwieram mu drzwi i jeszcze zapytalem wychodzacego dziadka czy kojarzy moze to dziecko xD uslyszalem tylko w odpowiedzi NONO CHYBA TU MIESZKA NA PIERWSZYM PIETRZE xD takze mam nadzieje ze nie wyslalem dziecka do jakichs pedofili
w kazdym razie #!$%@? no jak mozna takiego typa wyslac po jakies mleko jak on nawet nie dosiegnie do domofonu zeby wpisac numer mieszkania no nie rozumiem #madki #heheszki
  • 65
  • Odpowiedz
via Android
  • 228
@poji ta i czekać na nich 2 godziny xD SLUCHAJ MALY NO DZWONIMY NA PSY GLEBA SIEDZISZ ZE MNA MLEKO MASZ TO NIE UMRZESZ
  • Odpowiedz
via Android
  • 5
@amused no ja nie wiem ile ale mysle ze 5 minut by to nie zajelo, jakby sie nikt nie zglosil pod tym numerem to bym zadzwonil bo też o tym myslalem ale spieszylo mi sie i nie chcialem dodatkowo dziecka stresowac nie jego wina ze ma nieodpowiedzialna matke
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@amused no mam nadzieje ze nastepnego razu nie bedzie jak juz matka widzi ze obcy ludzie jej dziecko eskortuja do domu xD moze wpadnie na to ze jeszcze za maly jest na takie wypady
  • Odpowiedz
@lazer: ja jak miałam 4-5 lat, to mnie wujek wysyłał po fajki do sklepu naprzeciwko bloku.
-Dzień dobry, wujek paweł chciał petki
-aha ty od Pawła? Masz, proszę.

Fajnie, że ten dzieciak chociaż nie wstydzil się podejsć o pomoc, bo mógł się położyć i ryczeć i tyle.
  • Odpowiedz
@lazer: jezusiemaryjo co to sie z tym swiatem dzieje zeby male dzieci same chodzily. Powinna byc ustawa zeby do 18 roku zycia chodzic z rodzicami za reke, ewentualnie na "dzieciecej smyczy"

A pozniej Kevin z drugim Brajanem nie potrafia kanapki zrobic ani prania nastawic bo mamunia zawsze pomagala...
  • Odpowiedz
ja syna 6 lat wysyłam po piwerko. Grażyna pakuję mu 3 puszki do plecaczka i małe lejsy.


@pu100stan: U mnie na osiedlu alkoholiczki wysyłały dzieci z karteczkami "proszę o sprzedanie piwa Ani" i swoim podpisem. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz