Wpis z mikrobloga

@iti1986: @Zimus: jakiś pomysł co w dalszej perspektywie wymienic? pogbe bym zmienił ale nie mam pomysłu jak w kwocie finansowej go wymienic zeby zgranie zostało. Bo mam go prawie od poczatku fify i jakos nigdy nie czułem prawdziwej mocy u niego.
  • Odpowiedz
@JagaFan: zara wjadą totsy to świetne karty będą za grosze chyba że chcesz zmienić tego pogbe badzo to wrzuć KANTE bo brakuje Ci defensywnego grajka a kante robi robote
  • Odpowiedz
@JagaFan: tak jak kolega @majzter mówi ;) zaraz będziesz miał totsy, lepiej zostawić sobie grosza na karty, które wyjdą. zależy na jakiej pozycji ten Pogba u Ciebie biega - ja grałem z cieniem na nim i grał na ŚPD--> ŚP tylko na mnie też wrażenia nie robił. Aktualnie u mnie na CDM gra Petit OP + Vidal/Ramsey. Jak potrzebujesz ŚPD to Kante, Fabinho i grać sobie na lajcie do
  • Odpowiedz
@JagaFan: w jakimś stopniu będą tańsze ale nie ma co liczyć na wielką obniżkę.
TOTS'y będą naszpikowane liczbami ;) więc taki Krzysio Piątek z oceny jakiej miał na początku może mieć nawet 90 OVR. Inna sprawa to feeling w grze takich grajków. Ale wg mnie w chwili obecnej nie ma co ładować kasy w karty, skoro zostały 3 może 4 ligi weekendowe to tots'ów. Kupisz grajka za 500k a w
  • Odpowiedz