Wpis z mikrobloga

Wiele wiekszych firm i korporacji w #uk oferuje strony z tzw perksami czyli znizkami korporacyjnymi. W rzadowce ktorej pracuje oferowane jest to samo z tym, ze moge zaprosic do uzywania do 6 osob ktore nie musza byc pracownikami mojej firmy. Czy ktos bylby zainteresowany? Koszt to 4.25 miesiecznie bezposrednio do dostawcy perksow przez direct debit ale ten koszt na lajcie sie zwraca jesli masz zamiar aktywnie z tego korzystac. Kilka przykladow rodzajow znizek i w jaki sposob mi sie to zwraca ponizej (przelewam o wiele wieksze kwoty i na wiele wiecej sklepow niz prezentowany przyklad):

Karta na zakupy w Sainsbury z cashbackiem 5% - przelewam 200f i dostaje w gratisie 10f ktore z automatu przelewam na te sama karte.

Karta do Costy z cashbackiem 9% - przelewam 20f i mam do rozdysponowania na ktorakolwiek karte dodatkowe 1.8f.

Darmowe wejscie dla osoby posiadajacej karte, osoby towarzyszacej doroslej i do 6 dzieciakow na ponad 300 obiektow podchadzacych pod English Heritage, moge podeslac liste na ktore.

Przy oplacie niecale 4.5f wychodze 6 funtow do przodu. Oczywiscie promocji jest o wiele wiecej a ponizej kolejne przyklady:

Asda 5%, Argos 6%, Tesco 4%, Thomas cook 5%, Karta options 6% znizek do high streetowych marek jak M&S, next, Primark oraz mnostwo innych, Currys 8%. Znizki do kina na poziomie 40% na seanse 2D.

Jesli ktos jest zainteresowany dajcie znac jak macie wiecej pytan o konkretne firmy tez dajcie znac, na pewno nie ma tui, booking, airbnb, amazon i ebay.

#oniondeals
  • 11
Jedna rzecz do wyjasnienia dodatkowo - koszt 4.25 miesiecznie to juz wszystko, nie ma znaczenia ile znizek chcesz wziac ile kart chcesz wyrobic zakupowych. Wszystko zamyka sie w 4.25 miesiecznie :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@adriano30: jak szybko doladowują karty? Mam podobny serwis ze z izkami od pracodawcy jednak doładowanie trwa kilka dni co u mnie mija się z celem bo nie lubię planować zakupów tydzień wcześniej.
@adriano30: hmmm u mnie i u mojej dziewczyny nic nie placimy za te perksy.

Dodatkowo jedynie ja wzialem sobie z pracy military fitness card ze znizkami bo sa fajne knajpy i wieksze znizki ale tam oplata jednorazowa 15f