Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Lardor: nie będziesz już musiał robić na tego złodzieja, miałem podobnie z nieprzedłużeniem umowy w ostatni dzień wyniosłem z zakładu miedzi za 10k na złomie xD

@nightrain: @nightrain: nie wiem czy bardziej boli mnie twój komentarz czy to, że aż tyle osób to zaplusowalo ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@nightrain nie jestem pracodawca, nie mam nawet działalności . Ale przykro się czyta to co napisałeś. I w sumie dlaczego nazywasz pracodawcę złodziejem? Umowa próbną jest na okres próbny - zdarza się, że nie jest przedłużana. Strony umawiają się na to co zapisano, o ile nie stoi w sprzeczności z prawem. I po okresie próbnym mogą zmienić zdanie.

PS. Końcówki nawet nie komentuje...
  • Odpowiedz
@beerkoff: tak, ale jak mówią że nie przedłużamy, to powinni to powiedzieć wcześniej niż w ostatni dzień, bez jaj no z 2 tygodnie było by spoko, a nie zapiernicz od poniedziałku do niedzieli na 3 zmiany, wziąłem sobie 3 dodatkowe wypłaty, a do tego mi wypłacili jeszcze kasę za urlop, po od nowego roku przysługiwało mi 26 dni, tam leciało dziennie miedzi za 200-300 tysięcy złotych po cenie złomowej to
  • Odpowiedz
@Lardor: To nic tylko korzystaj z okazji, pakuj plecak i jedź się zrelaksować w jakieś Bieszczady, za granicę czy tam gdziekolwiek. Sraj #!$%@? na robotę, będzie inna, i ta wszyscy umrzemy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Beznadzieja jazda od 6-17/18 4 Trasy w dniu, jazda na wariackich papierach klienci się skarżą i tak dale a kasa słaba.


@Lardor to ile szło na miecha wyciągnąć za taką robotę 6 dni w tygodniu?
  • Odpowiedz