Wpis z mikrobloga

Dawno nie zaglądałam pod ulubiony tag #tinder więc nie jestem w temacie - czy pojawiła się może jakaś sensowna alternatywa dla tej aplikacji? Czy rynek dejtingowy spłodził coś nowego w dziedzinie normalnych randek bez grzmocenia w godzinę po zapoznaniu? () będę wdzięczna za rekomendacje, klasycznie tylko poważne oferty xd
  • 21
@Hloow no myślałam, że jasno wynika z mojej wypowiedzi, że to pierwsze :( tinder był pod tym względem spoko mimo wszystko, ale ostatnio mam tam złą passę i trafiam na jakichś atencjuszy
@noorey: Przeciez na tinderze jest rownie duze, jesli nie wieksze uprzedmiotowienie, bo tam trzeba sie troche bardziej postarac i wypelnic pare rubryk oraz napisac cos o sobie, jesli faktycznie ma sie cos powazniejszego na mysli. A sama idea powstala dla zartu i tak sie to powinno traktowac - z przymruzeniem oka.
@cynical_motherfucker: he he, no ja nie mam raczej kłopotów z poczuciem humorku, ale jakoś mi ten serwis nie siadł. może ja po prostu jestem zaprogramowana na odwrotny układ i moja różowopaskowa psychika nie toleruje takiego femdomu jak na zaadoptuj faceta ( ͡° ͜ʖ ͡°)