Wpis z mikrobloga

Oglądam 8 sezon The Walking Dead i dosłownie cholera mnie bierze jak dokumentnie zepsuli ten serial. Zero akcji, zamiast tego jakieś dziwne dialogi bez sensu, wszystko się rozłazi bez składu i ładu, grają sztucznie. Do tego smętna muzyka usypiająca. 7 odcinek właśnie obejrzałem i nudny tak, że oglądałem na 3 podejścia po 15 minut, za jednym zamachem wytrzymać nie mogłem z nudów i #!$%@?. Jak można było tak #!$%@?ć tak ciekawy serial?
#seriale #netflix #thewalkingdead
  • 8
@Jechanka: skonczylem dokladnie na tym samym w zeszlym tygodniu. Nie przez to ze ubili bohatera tylko ze przeciągneli ‚akcje’ przez 2 odcinki. Juz po tym maratonie nudy mialem #!$%@? kogo ubiją ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@FarGO: Black summer, nie zombie a zarazeni jak w 28days later. Opinie sie wachają miedzy 10, a 1 wiec sie szykuje fajny serial
@Jechanka: @Squatlifter: @maad:
Mnie po tylu sezonach szkoda byłoby przerywać. Z drugiej strony, nuda bijąca z niektórych odcinków faktycznie jest frustrująca (czy rozwleczone wątki dotyczące niektórych, swoją drogą #!$%@?ących, bohaterów).
Ja sam robiłem tak, że niektóre odcinki (m.in. w 8 sezonie), oglądałem "w tle", tzn. robiłem po prostu coś innego w domu w tym czasie.
Wg mnie warto dociągnąć do 9 sezonu, choćby w taki sposób.