Wpis z mikrobloga

Prawaki na Wykopie: hurr durr wolny rynek, wolność przekonań, śmierć regulacjom i ograniczeniom, tylko wolność i kapitalizm!

Też prawaki na Wykopie: ale jak to Biauek ocenzurował mój wpis, ten portal schodzi na psy, wyplusujcie mój wpis w gorące żeby ludzie zobaczyli, KRĘĆCIE MAŁYSZA!

XD

#4konserwy #neuropa #bekazprawakow
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@whiteglove: Wszyscy jesteście siebie warci ;) Że wam nie szkoda czasu na jakieś bezsensowne wojenki polityczne na portalu ze śmiesznymi obrazkami :) Lewica masakruje prawicę i vice versa i wszyscy się napędzają w tej swojej zbiorowej psychozie.
  • Odpowiedz
  • 0
@whiteglove Nie porównuj różnych rzeczy do siebie. Świadczenie usług gastronomicznych a usług drogą elektroniczną, to są różne rzeczy.

Tak samo będziesz mówić, jeśli ci się nie podoba polityka Google, FB etc.?

A jak usługa PP ci się nie spodoba, to też już nigdy nie skorzystasz z ich usługi?
  • Odpowiedz
  • 1
@Volki akurat PP ma monopol, więc ciężko całkiem zmienić

No jak mi sie nie podoba to zmieniam xD a póki co mam ich politykę w dupie bo w żaden sposób mi nie wadzi
  • Odpowiedz
@Volki: Poczta Polska, Google to są de facto monopoliści. Wykop monopolu nie ma, choć jest dość popularny. Patrząc na jego nieudolność ciekawi mnie w sumie dlaczego.
  • Odpowiedz
  • 0
@whiteglove

No jak mi sie nie podoba to zmieniam xD a póki co mam ich politykę w dupie bo w żaden sposób mi nie wadzi

Ale nie chodzi o to czy ty de facto masz coś przeciwko danej firmie. xD To jest przykład.

Rezygnacja usług danej firmy może być dla niektórych osób nie do przyjęcia. Czasem nawet niemożliwa.
  • Odpowiedz
  • 0
@whiteglove Zatoczyliśmy właśnie kółko.

Jeśli nie przyjmujesz do świadomości możliwość wyrażenia opinii o jakości usług, z których się korzysta, to cię już nie przekonam.
  • Odpowiedz
  • 1
@Volki okej, to powiedz mi jak się wyraża niezadowolenie z jakości usług. Bo ja to robię tak, że przestaję z nich korzystać i mówię znajomym o moich złych doświadczeniach związanych z daną firmą która świadczy daną usługę, a jak jestem bardzo zbulwersowana i mi się chce to powiem usługodawcy co o nim myślę. A ty uważasz, że co należy robić?
  • Odpowiedz
  • 0
@whiteglove Wyrażenie opinii może być na różny sposób.
W twoim wypadku rezygnujesz z każdej usługi. Czy zatem również z produktów? Wiesz ile jedna firma może posiadać marek/produktów? Jak ty sobie wtedy wyobrażasz rezygnację?

Ludzie korzystają z Biedronki lub innego supermarketu i krytykują ich usługi (błędna cenówka, mało obsługi etc.), a mimo to wciąż robią tam zakupy.
  • Odpowiedz
  • 0
@Volki omg, nie jestem taka radykalna. Jak mi nie odpowiada np. krem jakiejś marki bo mnie uczulił, to nie strzelam focha na cały koncern, który poza tym kremem robi jeszcze szampony, zasypki dla dzieci, kosmetyki do makijażu, papier toaletowy i hoduje bio marchewki xD Tylko przestaję kupować ten krem i ostrzegam innych że uczula i tyle
  • Odpowiedz
@whiteglove: Te wpisy to nie jest metoda na wymuszenie zmian, bo prawaki (lub ich większość) wie o tym, że nic nie zmienią w wypoku swoim kwiczeniem, a stosują mechanizm mający na celu wprowadzenie atmosfery oblężonej twierdzy dzięki której prawaki czują się silniejsi, bo tego nauczyli ich guru z konfederacji, pisu, mw, onr itd. "JESTEŚMY ZAGROŻENI, NASZA WOLNOŚĆ JEST ZAGROŻONA, MUSIMY DZIAŁAĆ. ŻYDZI/NIEMCY/TVN/LEWICA/BIAUEK/TUSK/UNIA EUROPEJSKA NISZCZĄ NASZE WARTOŚCI, ZJEDNOCZMY SIĘ WIĘC BY
  • Odpowiedz
  • 0
@whiteglove Niekupując, wyrażasz opinię i wpływasz na jakość produktu.

Podobnie jest na Wykopie, bo w niektórych kwestiach Białek bierze pod uwagę opinie użytkowników.
  • Odpowiedz
  • 1
@whiteglove nie widzę sprzeczności między pierwszym i drugim. Oddolne 'oburzenie' jest formą wpływania na sytuację rynkową. Na przykład oburzeni testowaniem na zwierzętach klienci przestają kupować produkty firmy A, co zmusza ją do zmiany podejścia. I to jest super. Chodzi o to ze inicjatywa jest oddolna, a nie wynika z regulacji centralnej
  • Odpowiedz