Wpis z mikrobloga

Prawaki na Wykopie: hurr durr wolny rynek, wolność przekonań, śmierć regulacjom i ograniczeniom, tylko wolność i kapitalizm!

Też prawaki na Wykopie: ale jak to Biauek ocenzurował mój wpis, ten portal schodzi na psy, wyplusujcie mój wpis w gorące żeby ludzie zobaczyli, KRĘĆCIE MAŁYSZA!

XD

#4konserwy #neuropa #bekazprawakow
  • 48
  • Odpowiedz
  • 0
@K_R_S a jakie? Wykop to nie jest mini-państwo, tylko prywatny biznes żyjący z odsłon. Chcesz mu dokopać - przestać wchodzić i nabijać wyświetlenia, to jest bardzo proste
  • Odpowiedz
  • 1
@whiteglove krzywa #!$%@? przypomina zapewne rozkład standardowy, więc wraz zostrzaniem się podejścia moderacji userzy będą odchodzić ale ci którzy zostają, mają wszelkie prawo postulatowac swoje niezadowolenie. Traktuj to jak składanie reklamacji na źle działającą usługę
  • Odpowiedz
  • 1
@K_R_S userów tylko przybywa, afery i aferki były, są i będą, a portal ma się w najlepsze. Wiesz dlaczego? Bo gdy #!$%@? się go memami z klaunami, znaleziskami o tym że moderacja usunęła wpis z memem z klaunem itd to tylko więcej osób wchodzi na Wykop, jest więcej klików, więc i więcej dochodów z reklam. Myślę, że administracja bardzo się cieszy z każdej takiej gunwo afery i powstania piwniczaków XD
  • Odpowiedz