Wpis z mikrobloga

Prawaki na Wykopie: hurr durr wolny rynek, wolność przekonań, śmierć regulacjom i ograniczeniom, tylko wolność i kapitalizm!

Też prawaki na Wykopie: ale jak to Biauek ocenzurował mój wpis, ten portal schodzi na psy, wyplusujcie mój wpis w gorące żeby ludzie zobaczyli, KRĘĆCIE MAŁYSZA!

XD

#4konserwy #neuropa #bekazprawakow
  • 48
  • Odpowiedz
@kaflooooow: przecież Sąd Najwyższy w USA już wydał opinię, że nie musi wykonywać usług jeśli są w sprzeczności z jego przekonaniami. To że Kolorado olewa to orzecznictwo to już inna kwestia. Ale nie rób z tego jakiejś reguły kolego.
  • Odpowiedz
  • 0
@whiteglove Na wolnym rynku masz prawo krytykować usługodawcę.

Dokonanie aktywacji oznacza zakończenie rejestracji, z tą chwilą dochodzi do zawarcia pomiędzy Użytkownikiem a Spółką umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną

Jeśli jakiś usługodawca świadczy wg ciebie źle usługę, to będziesz milczeć? Nie będziesz krytykować? Nie wystawisz oceny?
  • Odpowiedz
  • 4
@Grzolsat a nie no co ty, ja w przeciwieństwie do niektórych konserw które usuwają moje komentarze i potem mnie blokują (xDDD wolność, powtarzam WOLNOŚĆ) daję ludziom pisać co chcą, jak ktoś jest debilem i się nie wstydzi że inni zobaczą jego wysrywy to spoko xD
  • Odpowiedz
  • 1
@Volki nie, tak jak wyżej napisałam nie "siedzę cicho", tylko olewam i skoro mi nie pasuje, to zmieniam. Co robisz jak w restauracji podadzą ci niesmaczne jedzenie? Mówisz "Niedobre, więcej tu nie przyjdę, chcę zwrot pieniędzy" czy "Niedobre, dajcie zwrot pieniędzy i zacznijcie wreszcie robić dobre jedzenie bo tak nie może być, ludzie trzeba coś z tym zrobić bo to jest śmieszne co się w tym lokalu dzieje, robią co chcą,
  • Odpowiedz