Wpis z mikrobloga

oprócz dobrego wyglądu trzeba mieć też wysoki status społeczny, takie jak własne mieszkanie, tytuł mgr, praca najlepiej biurowa...


@Piasqun: niekoniecznie. Zależy czy szukasz tych zrobionych na 9 i 10/10. Przecież wiele tam dziewczyn szuka #sugardaddy
Twój status społeczny lub to czy mieszkasz sam lub z... rodzicami oznaczać dla kobiety może to, czy jesteś zaradny, czy jednak nie. Nie ma się co obrażać. Może najpierw należałoby się wziąć za siebie, a później
fwb nie mam co liczyć z powodu brzydkiej mordy


@Piasqun: na fwb nie masz co liczyć, jeśli nie masz grubego portfela - wiesz, kwiaty, kino, teatr, restauracja, hotel, wyjazd na weekend za miasto. Wiem, bo kilka moich koleżanek taki prowadzi tryb relacji damsko-męskich. ( )
@Piasqun: no to po prostu morda w kubeł na ten temat i wymyśl sobie jakieś hobby chociaż ( ͡° ͜ʖ ͡°)

bo pisać z taką osobą, która nie ma jakiejś tam zajawki (nawet jeśli wymienicie na ten temat 3 zdania) to dramat, trzeba czymś zainteresować interlokutora, inaczej do spotkania nie dojdzie.
@Piasqun: ale to nie chodzi, żeby były wspólne, tylko o to, żebyś pokazał dziewczynie, że masz tam jakieś swoje zajawki, choćby to było nie wiem... odlewanie dzwonów, albo jeżdżenie na rolkach, czy inny szajs.

jak szukasz tylko na ruchanie, no to wymyśl sobie temat, dokształć się trochę, żeby nie wyjść przypadkiem na ingnoranta i masz.

a jak zejdzie do statusu materialnego, to przecież wszystko można opowiedzieć tak, żeby brzmiało trochę lepiej,
Dlaczego na tym wykopie wszyscy tak się wkręcają, że skoro nie wyglądają jak modele i nie mają 5-cyfrowej pensji to na bank nie mają szans u żadnej kobiety i w życiu nie poruchają (a to przecież najważniejsze w życiu). Chore to. "Przygodny seks" jest w dzisiejszych czasach, w dobie internetu ogarnąć niemal każdy, kobiety mają różne gusta i w tym samym momencie można być u jednej bez szans, a u drugiej ideałem.