Wpis z mikrobloga

Wszyscy rozkminiają jak to John wbije sobie na tron, zapominając o fakcie że jedynym potwierdzeniem jego królewskiej krwi są słowa chorego psychicznie kaleki oraz stulejarza bez siły przebicia i charyzmy. Wyobraźcie sobie rozprawę w sądzie gdzie nieśmiały Sam zapluwa się i mówi że jego najepszy przyjaciel ma prawa do pełnienia najważniejszej funkcji na świecie, po czym koleś na wózku który sprawia wrażenie jakby wziął za dużo leków dzień wcześniej mówi że no elo jestem #!$%@? sroka wysoki sądzie, potwierdzam że mój brat to król bo zjadłem kwasa i widziałem to w swojej wizji. No ja bym zamknął sprawę i obciążył tych dzbanów kosztami procesowymi.
#got
A.....k - Wszyscy rozkminiają jak to John wbije sobie na tron, zapominając o fakcie ż...

źródło: comment_BmpQKtm61tUQa6KLNMejJpj3wPMOCfUK.jpg

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
@AgresywnyNick: Wszyscy zapominają jeszcze o czymś:

Night gathers, and now my watch begins. It shall not end until my death. I shall take no wife, hold no lands, father no children. I shall wear no crowns and win no glory. I shall live and die at my post.
  • Odpowiedz
@AgresywnyNick wiesz, zasadniczo jezdzcami smokow moga byc jedynie targaryanowie/swieze ich bekarty. Poprzedni odcinek zasadniczo zrobil wiecej dla stwierdzenia pozychi Jona nic cokolwiek innego. Wkurzylem sie, ze nikt tego nie podniosl ;)
  • Odpowiedz
@Lombo: bo ta cała śmierć to zwykły cliffhanger i wymówka by #!$%@?ł robić ciekawsze rzeczy, dopóki Dżon się nie rozbierze to nie widać po nim śladów śmierci więc lordowie i każda inna osoba która nie widziała jego truchła powinna mieć z tym problem, dobrze to wiesz
  • Odpowiedz