Wpis z mikrobloga

Od jakiegoś czasu przymierzam/rozmyslam nad zmianą telefonu, budżet myślę, że ok. 1000 PLN. Potencjalnie rozmyślam nad redmi 7 4/64 bg. Ale mam obawy co do rozmiaru, miałem nexusa 6p i była to tragedia.., kucanie/siadanie zawsze przeszkadzał. Pytanie czy są jakieś konkurencyjne telefony do takiego redmi? Może iść w redmi 6? Jeśli chodzi o rom 32gb w zupełności wystarczy, trzymam większość danych w chmurze, natomiast ram myślę 4 GB koniecznie.

Dzięki( ͡° ͜ʖ ͡°)

#telefony #android #aliexpress #banggood #gearbest
  • 7
@BardzoWyimaginowanyNick: jak nie potrzebny Ci na już, to mozesz poczekać az cena mi9 SE spadnie do 300-320$ (czyli troche i tak bedziesz musial dolozyc) ale masz fajny mniejszy wymiarowo telefon. Mozesz tez kupic używany mi6, ktory jest wymiarowo identyczny jak mi9se. Ja osobiście tez trzymam sie "malych" smartfonow i mam górną granicę 150mm wysokości i 70mm szerokości (wlasnie z mi6 sie na samsunga s8 przesiadlem i jeszcze wymiarowo daje radę ;)
@BardzoWyimaginowanyNick: mi note 3 6/128. Jesli szukasz czegos w malym rozmiarze. Na banggood jest za ~180usd.

Bo tak to chyba nie ma sensu kupowac redmi 7, zamiast redmi note 7, maja ten sam gabaryt, tylko wersja bez note ma gorsze flaki.

Ewentualnie popatrz na mi a2 lite na czystym androidzie, lub tylko w chinach redmi 6 pro (koniecznie dopisek pro) na snapdragonie 625. To ten sam telefon co mi a2 lite,